Hemen izle
True Beauty
Yeoshingangrim
Final Yaptı 2020-2021
Dizi hakkında yorum yapmak için tıklayın.

Ben İnstagramda görmüştüm webtoonunu dizisini bulunca izleyeyim dedim kesinlikle izlenir ama dizi bitti 2. kez izliyorum hatta şu an 15. bölümdeyim. Bitince çok kötü üzüldüm neden bilmiyorum o yüzden tekrar başladım galiba istediğim gibi bitmedi sonu güzel değildi çok ama yani 16 bölüm kesinlikle çok az bu hikayeyi 16 bölüme sığdırmaları kötü oldu. 2021'in Mayıs ayındayız yeni sezon ne zaman çıkar ki?

Bana garip geldi, başlamışken bitireyim diye izledim dakikaları atlaya atlaya ama webtoonunu tercih ederim. Dizi olunca daha klişeler giriyor işin içine. Webtoon daha normal ve güzeldi, daha heyecanlandırıyordu sanki. Bir de webtoonda bazı anlarını sen hayal ediyorsun, onun da etkisi olabilir. Çok fazla ergen ilişkisi olayı vardı, hani o vayy dediğiniz ilişkilerden asla değil. Bir o bir o olayının bu kadar abartıldığını da hatırlamıyorum. Bu abartılmış romantik komedi tarzı olsun diye saçma bölümler katmışlar. İsterseniz izleyin ama izlemeseniz de olur yani xjldkfkf Çok git gel de vardı. Diğer romantik dizilerden pek farkı yok. Romantik dizilere nokta koymanın zamanı gelmiş benim için de onu anladım, o yönden teşekkür ediyorum emeği geçen herkese ndmdjdk

1 Puan

insanların bütün ümitlerini çürüttüler zaten çocuğa dizide hiç yer vermemeleri bitmezmiş gibi çocuğu 2. erkek yaptılar, yani diziyi beğenmedim

1 Puan

Zaman kaybı. FİNAL İĞRENÇ İZLEDİĞİM EN KÖTÜ KORE DİZİLERİNDEN BİRİYDİ. Puanım -2/10. Çevirmene katlandığı için teşekkürler.

1 Puan

Yine klişe bir gençlik dizisi ve yine ben. ikinci erkek sendromlarının bol olduğu bir yapım şuanlık iğrenç gidiyor sırf meraktan izliyorum bazen cringeden kahkaha atıyorum bazen cringeden ağlayasım geliyor. Resmen oyuncu şovu yapıyorlar. Eğer benim gibi klişe hastası bir manyaksanız başlayın derim.