Lise ikinci sınıfa başlayan Ryuuji Takasu sevimli ve sıradan bir çocuk olmasına rağmen, belalı biriymiş gibi görünen bir yüzü olduğu için çevresindekiler ondan kaçınmaktadır. Ryuuji okulun ilk günü en yakın arkadaşı Yuusuke Kitamura ve uzun süredir hoşlandığı kız Minori Kushieda ile aynı sınıfta olduğunu görünce çok sevinir. Ancak beklenmedik bir anda “okulun en tehlikeli ve risk seviyesi yüksek yaratığı” denen ve aynı sınıfta olduklarını kısa süre sonra öğreneceği Taiga Aisaka’ya çarpar. Ufak yapılı ama oldukça vahşi bir kız olan Taiga da kendisi gibi arkadaşları, hatta ailesi tarafından bile dışlanan biridir. Başta kavgayla başlayan ilişkileri, toplumdan dışlanmanın ortak derdiyle zamanla dostluğa ve sevgiye dönüşecektir.

Katilo

Böyle yılan gibi demi Minorin gghfgfthu, BOM Ve BOM Ve BOM GUGHDGGHJ

X-Rebellion

Bu nasıl Son Awk

Katilo

Sonu biraz saçma gibi geldi bana, herşeyin güzel olduğu bir 26. Bölüm iyi olabilirdi

Zahidey

Kıza sinir oldum

betteroff

Çocuğun gözlerine bir türlü alışamamıştım ilk izlediğimde ve çocuk kesin başak burcu :D Ama gayet eğlenceli bir animeydi.

Katilo

BASILDINIZ

Namikaze Minato

Cep kaplanını yenmeye mi çalıştın :)

Katilo

Tam bir aşk üçgeni çıkmaya başladı, Ryuuji Kushiedayı seviyor ama Taigada Ryuujiyi ve Amide hafiften Ryuujiden hoşlanıyor Kitamura ise başkanı seviyordu, hay a*k türk dizilerinde böyle yasak aşk üçgenleri yok

Katilo

(Final sahnesi) hadi ama ya, Türk dizilerinde bile böylesi olmaz, ciddi misin sen senarist ?

Katilo

Finale son 3