"Titans", eskiden Batman'in himayesinde olan ve "Robin" olarak bilinen, şimdi ise "Nightwing" olarak suçlularla mücadele eden Dick Grayson (Brenton Thwaites) liderliğindeki bir grup genç süper kahramanı merkezine alıyor. Eski bir sirk çalışanı olan Grayson, anne-babasının ölümünden sonra Batman'in himayesine alınmış ve suçlularla mücadele etmek için eğitilmiştir. Grayson, "Nightwing" olarak Batman’in gölgesinden çıkacak ve Starfire (Anna Diop), Raven (Teagan Croft), Beast Boy (Ryan Potter) ve pek çok başka süper kahramanın içinde bulunduğu yeni ve korkusuz bir "Titans" takımının başına geçecektir.

Wilum

Batman bu kadar yaşlı olmak zorunda mıydı? jason bu kadar gençken hem de? Hiç göstermeyin gizemli bir şekilde kalsın. DC nin hatta tüm comic evreninin en baba karakterini neden tv serilerinde heba ediyorsunuz

Eleştirmeyi seven

Sezon finalinden sonra gelen büyük hüsran, kötü özel efektler ve kel batman...

mstfacyln27

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Sezon finali kadar olmasada vasat bir bölümdü. Batman için daha düzgün birisi bulunabilirdi. Birde bu dawn mıdır nedir oyuncunun maaşından mı kıstılar ne hiç oynamak istemiyor gibi, sahneyi bitirelimde gidip evimde kahvemi içeyim diyor resmen. Umarım daha fazla görmeyiz ilerde. İlk sezon trigon falan iyi diyorduk bu sezon onunla savaşırlar derken ilk bölümde harcadılar. Neyse gezegenleri yok etmek isteyen galaktik şeytan tarzında bir villaindan Deathstroke'a düşmeleri bir açıdan iyi oldu. Sezon boyu iğrenç bir CGI izlemek yerine belki adam akıllı birkaç dövüş sahnesi izleriz.

mstfacyln27

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Jason reis 4 titanın alamadığı Dr. Light'ı tek başına aldı helal olsun diyeceğim ama 4 titan resmen adama sadece bakışları ile saldırmaya gelmişti. Herkes iyi hoşta şu Hank Dawn ikilisi gitsede adam akıllı bir şeyler izlesek.

Wilum

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
donna kriptonlu yumruğunu savuşturup elektrikten öldü olaya bak mk hayatımda daha saçma çok az şey gördüm

Venus00

Sanirim senarist 10 yasinda

lifesucks

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Wonder girl sırf ölmek için öldü resmen Superboy 2 saniyede o direği tutup 500 metre öteye fırlatırdı tek bir çizik almazdı çok saçmaydı onun dışında tatmin ediciydi üçüncü sezon bence Raven Wonder girli canlandırabilir Blackfire ana kötü olacak belli oldu

sserhat7

ilk sezonun ardından gittikçe düşüşe geçen bir dizi oldu. sezon finali de acayip kötüydü. senaryoyu yazan arkadaşı tebrik ediyorum. daha kötü senaryo olabilir mi ! duygusal sahneler sinir bozucu ve duygu içermiyor.

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
donna nın ölmesi çok komikti. acayip kötü senaryo olmuş.aceleye geldi herhalde orası.
bu kadar kötü bir sezon finalinin ardından umarım yeni sezon daha iyi olur.

Eleştirmeyi seven

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Nereden başlasam bilmiyorum. Öncelikle Gar'ın zihnini sadece Super Boy'la kapıştırmak için yıkadılarsa baya saçma düz kaplan nasıl kurşunun bile işlemediği adamla savaşsın.Daha komiği bunu gören alıcıların sürekli fiyatı arttırmaları. Herkesin Super Boy'un karşısına geçip tek sıra olduğu sahne inanılmaz saçmaydı. Bir de sırayla dövüşüyorlar. Strateji diye bir şey asla yok. Raven, Super boyun zihnine girerken ortada sadece Wonder girl var herhalde Hawk ve Dove o sırada hayatı sorguladıkları için ,mesela neden kostümleri hamurdan yapılmış gibi, katılamadılar. Deathstroke ve Nightwing savaşını izlerken gözlerim kanadı. Ayrıca, arabada 4 kişiydiler. Hadi Starfire yaralandı (salak gibi kurşunun önüne atladığı için) Raven bunu iyileştiriyor diğer ikisi ne yaptı. Gerçekten o kostüm (nightwing kostümü)daha ne kadar kötü gözükebilirdi bilmiyorum. Resmen plastik parçalarını adamın üstüne atmışlar Tüm özel efeklerin aksiyon sahnelerinin güzel olduğunu hayal edelim. Donna resmen b*k yoluna gitti. Senaristler tembel değil artık yok herhalde yazmayı unuttukları için 5 dakikada felan bir şeyler uydurmuşlar 1. sezonu severek izlemiştim ama baya çirkinleşti. Efektler yine kötüydü ama senaryoda bu kadar boşluk yoktu. Resmen oyuncu kullanmayı unutmuşlar.Diğer sezonu da bir dizi daha ne kadar bozulabilir diye izlerim "kuvvetle muhtemel"

kaan1murat

olum çok iyi ama normal de starfire beyaz değilmi dipnot: ırkçı değilim