Hemen izle
The Uncanny Counter
Şeytan Avcısı

Dizi, kendilerine ‘Counter’ adını veren bir grubun etrafında dönmektedir. Her birinin kendine özel yetenekleri vardır. Amaçları, kötü ruhları yakalamaktır ve kendilerini bir noodle restoranın çalışanı olarak gizlemektedir.

Büşra91

Çok iyi bir diziydi. Gerek karakterler olsun gerek oyuncular olsun hepsi birbirinden iyiydi. Anlaşılan oyuncular arasında da iyi bir bağ olmuş ki bazı sahnelerde aralarında diyaloglar rolden çok doğaçlama gibi. Tek takıldığım nokta o büyük dövüşme sahnesi keşke gece olsaydı. Daha güçlü bir sahne ve aksiyon olurdu. Kesinlikle devamı gelmesi gereken bir dizi.

llall

Güzel bir diziydi,acaba sonraki bölümde ne olacak diye merakla ve keyifle izledim. :) 2.sezonun gelme ihtimali de yüksek gibi görünüyor 2022'nin başında,öyle okudum.Güzel de olur. :) Ve evet

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
maalesef gerçek hayattada nice insan yitip gidiyor adaleti sağlamak,gerçeği ortaya çıkarmak adına..Ama keşke gerçek hayatta da bunları yapanlar açığa çıkarılıp cezalarını çekseler dizideki gibi..Diziyi izlerken insan bunu dilemiyor değil..