Teen Wolf
Genç Kurt
MTV 41 Dk. 100 Bl.
Final Yaptı 2011-2017

Teen Wolf, MTV için Jeff Davis tarafından geliştirilen Amerikan TV dizisidir. 80'lerin unutulmayan 1985 yapımı aynı isimli filme dayanmaktadır. Şimdi ise yepyeni yorumuyla tekrar karşımızda. Kuzey California'daki Beacon Hills'te yaşayan Scott McCall (Tyler Posey) öğrencisi olduğu lisenin sosyal hayatı parlak olmayan gençlerinden biriyken, doğaüstü bir olay hayatını değiştirecektir. Küçük bir kasabada çalışan Scott, ormandaki bir cesetle ilgili söylenti duyar ve havanın kararmasını bekleyip, araştırmak için yola koyulur. Scott cesedi aramaya gittiği ormanda bir kurt adam tarafından ısırılır ve kurt adam olma yolundaki ilk adımını atar. Ancak bir lise öğrencisi için bu gerçeği kabul etmek ve hayata devam etmek oldukça zordur. Scott en yakın arkadaşı Stilinski (Dylan O'Brien) ve başka bir kurt adam olan Derek Hale'in (Tyler Hoechlin) yardımlarıyla, herkesten kurt adam kimliğini gizli tutarak, normal hayatını sürdürmeye çalışmaktadır.

Dean Winchester

Scottun hiç dayak attığını görmedim hep dayak yiyo

R36a1

Oha hiç beklemezdim. Gençlik söyleyeyim sonu süper.

R36a1

Bölüm ortasında oyun oynamak istiyorum sonunda 1 bölüm daha izlemek. Hep böyle oluyor. Bağımlılık yapıyor bu dizi.

gossipbabe

Kanima dan tiksinen tek ben miyim?

Star lord

Bakalımm herkesin öve öve bitiremediği bu dizi nasılmış? ♣?

gossipbabe

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Şehirde normal tek insan kalmadı

Tardis

Peter ve Gerard aynı türden şerefsizler. Deuculiona acıdım.

ahuse

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Sanki sezon finali izliyormuşum gibi geldi çünkü öyle bitti jasjsha

Dean Winchester

Malia dizinin gelmiş geçmiş en iyi kız karekteri burdan Stiles´a 2 çift lafım var. yengede erik gibi kütür kütür Maşallah :)))

Thunderhorn

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Niyeyse Liam'a Alfalığı daha çok yakıştırıyorum.Scott ne biliyim adamda hala tık yok o kadar güç, geçmiş bölümlerde o kadar laflar filan ama hala sıfır.