Suits
usa 44 Dk. 134 Bl.
Final Yaptı 2011-2019

Mike Ross (Patrick J. Adams) eğitimini yarıda bırakmak zorunda kalan çok zeki ve olağanüstü bir fotografik hafızaya sahip olan bir kişidir. Mike'ın çocukluk hayalleri yaşadığı talihsiz olaylar ve büyük annesine bakma sorumluluğunu almış olmasından ötürü gerçekleşememiştir. Doğal zekası ve inanılmaz hafızası ile Mike geçimini diğer kişilerin yerine LSAT sınavlarına girerek sağlamaktadır. Harvey Specter (Gabriel Macht) New York şehrinin en iyi avukatlarından biridir ve çalıştığı firmada başkan yardımcılığına terfi etmiştir. Firma kuralları gereği kendisine bir asistan almak mecburiyetinde olan Harvey bir rastlantı sonucunda karşılaştığı Mike'ın zekasına, hazır cevaplılığına ve ansiklopedik düzeydeki hukuk bilgisine hayran kalır. Harvey Specter Mike'ı işe almasına karşın Mike'ın üniversite eğitimini tamamlamamış olması ve şirketin yalnızca Harvard mezunlarını kabul etmesi ikiliyi Mike Harvard mezunuymuş gibi davranmaya iter. Böylece ikili bir araya gelerek, Mike'ın da Harvard mezunu olduğu yalanını söyleyerek birlikte çalışmaya başlarlar. Bir hukuk draması olarak lanse edilmesine karşın, türünden beklenmeyecek bir tempoyla ilerleyen dizi, yaza yakışır bir USA Network dizisi.

Jesu

Olur da sever ve sonradan dinlemek isterseniz diye buraya bırakıyorum bitişte çalan parçayı Charles Bradley-Dusty Blue Ayrıyeten belirtmek istiyorum ki bu sanatçının çok güzel parçaları bu diziye yayılmış durumda başka şarkılarını dinlersiniz tanıdık gelecektir =)

mkeskin26

hayvan gibi öpüşürken bir anda 'bence biraz hızlı gidiyoruz' nasıl bi kafadır ya..

supertramp_

pislik travor..

enigami44

Istanbul dedi elim ayagim titriyor

supertramp_

dizideki en güzel karakterlerden birisi de louis bence. adama rolü cuk oturmuş :)) komedi ya you're the man:.)))

Jiakren

That hurt :(

benvesen

Mike, Mikee, Miikeee...

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Bu çocuğun kendi kendini bitirmeyi istemek gibi bir sorunu mu var? Güzel kardeşim, tamam aileni alkollüyken araç kullanan birisi yüzünden trafik kazasında kaybetmişsin. Tamam seni anlıyorum da, AMK bu işe girmeden önce affedersin ama bok gibi bir hayatın varmış. Şimdi güzel bir işin var, güzel para kazanıyorsun, iyi işler yapıyorsun da... Gizliliği ihlal etmeye çalışmak nedir damına koyduğum. Kendi kendini satıyorsun, bire kahpe.

Ciel

Louis ne çekti ya bunca bölümdür yüzü gülmüyor :D

rustencohle

louis hem aklında binbir tilki dolanıyo hem de bu kadar duygusallık olmuyo abicim:(

supertramp_

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
ayy louis in hayal kırıkığı:(
üzdü..