Pose
FX 60 Dk. 25 Bl.
Final Yaptı 2018-2021

80’li yılların New York’unda geçen "Pose", farklı yaşam ve sosyal sınıftan insanları karşılaştırıyor. Lüks Trump dönemi evreninin ortaya çıkışı, şehirdeki sosyal ve edebi olaylar, kültürel görüşler, eşcinsel kültürü ve daha fazlası dizide işlenecek konular arasında yer alıyor.

OrfeZeus

Dizi gayet güzel ve akıcı izlemenizi tavsiye ederim TABİKİ ! homofobi eşiği düşük olan veya olmayan kişilere . Ülkemizde bu gibi kişilerin hemen kellesini vurduracak milyonlarca insan(!) var

christledger

Ryan Murphynin dizide gerçek transları oynatması çok iyi. Onlara iş imkânı sağlamak istediğini söylüyor. Dizi bayağı iyi. Evan Peters destur bismillah düştüm sana.

Kirmizikulaklik

sonda benim de gözlerim doldu

christledger

Stan'in ağladığı o sahne o kadar gerçekçi ki. Efsane oyunculuklar.

christledger

Evan Peters gerçekten iyi olduğunu ispatlamış. Çok seviyorum ve tanıdığım en underrated oyuncu. Ryan Murphy'nin Stan rolü için aklına gelen tek kişiymiş ki ve başkası da oynayamadı. Rt 97 puan vermiş bu rolüne. Bayağı başarılı.

Kirmizikulaklik

Durup durup ağladım.

zeybenkaya

to family

zyarentekin

Pray tell'e olan tüm saygımı tek bir sahnede yitirdim

silvax

Çeviri çok çok kötü. Dizide önemli konulara çok fazla değiniliyor ama çevirinin kötülüğü yüzünden pek bir şey anlaşılmıyor. İsterseniz size çeviride yardımcı olabilirim. Yeter ki böyle güzel bir diziyi harcamayın kötü çeviriyle.Adminin Cevabı:Tabi olabilir [email protected] dan iletişime geçebilirseniz konuşabiliriz.