Patrick Melrose

David Nicholls tarafından kaleme alınan Melrose serisi, kötü bir çocukluğun hemen peşinden anılarını arkada bırakan aristokrat bir hayat süren Peter Melrose’un hayatını konu alıyor. Dizinin her bir bölümü Melrose’un bir hatırasını anlatacak. Güney Fransa’dan 60’lar New York’una süren hikaye 2000’ler İngiltere’sinde son bulacak.

SezonlukDizi

1080p Bluray ile güncellendi

Soneijder

Güzel bölümdü

ceronimolocked

Çok güzel bir bölümdü. Gözyaşları aktıı....

edastonem

Bu bölüm şimdiye kadar izlediğim çoğu dram dizisinden on kat daha dram yüklüydü. Hikayenin ne üzerine kurulu olduğunu anladım. İçim gitti. İşte doktor olup insan olamayan bir cani daha... Bu bölümde komedi aramayın...

Nathan Wright

bu adam hep aynı rolü oynuyor ama çok cidden çok yakışıyor . benedect i izlemeye devam....

edastonem

Dram ve komedi iç içe birbirlerini tamamlamış. Ne eksik ne fazla. Oyunculuklara yorum yapmama bile gerek yok zaten çok iyi. En iyisi de müzik seçimleri. Giriş bölümü olmasına rağmen çok iyi ilerliyor. Sadece şahsen flashback olayını seven biri değilim ve o kısımlarda sıkıldım diyebilirim.

erdemtmzl

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
böyle babanın ben ... sanırsın işid'e militan yetiştiriyor ...

thebusee

Nasıl devam ederim bilemiyorum yüreğim kaldırmayacak gibi..İçim cız etti bazı sahnelerde. Patrick'in masumluğu beni bitirdi Yavrum nasıl da korkuyor ama

Luffy-san

Bu bölüm biraz sıkıcıydı. Benedict Cumberbatch için izliyorum.

suuzan

Dizi çok güzel çok derin ve hikayesi bir o kadar çekici. Şunu demeden edemeyeceğim. Benedict sen nasıl bir oyuncusun ya sana Emmy vermeyen utansın.