Hemen izle
Messiah
NETFLIX 43 Dk. 10 Bl.

CIA ajanı Eva Geller (Michelle Monaghan), kamu düzenini bozarak uluslararası kamuoyunun ilgisini üzerini çeken bir adamla (Mehdi Dehbi) ilgili bilgileri ortaya çıkarır ve adamın kökenini araştırmaya başlar. Adam, onun mucizeler yarattığını iddia eden müritler kazanmaya devam ederken, küresel medya bu karizmatik adamın cazibesine giderek daha fazla kapılmaya başlar. Geller, bu adamın gerçekten ilahî bir varlık mı yoksa dünyanın jeopolitik düzenini bozabilecek aldatıcı bir sahtekâr mı olduğunu ortaya çıkarmak için uğraşmalıdır. Hikâye ilerledikçe, olaylar İsrailli bir istihbarat görevlisi (Tomer Sisley), Texaslı bir vaiz (John Ortiz) ve kızı (Stefania LaVie Owen), Filistinli bir mülteci (Sayyid El Alami) ve olayı haber yapan bir gazeteci (Jane Adams) gibi birçok farklı kişinin bakış açısından, iç içe geçmiş şekilde anlatılır. Dizinin oyuncu kadrosunda Melinda Page Hamilton, Wil Traval, Fares Landoulsi, Dermot Mulroney ve Beau Bridges de yer alıyor.

pasaeli

şerefsizin babası Türkiye'de bombalamada ölmüş sormazlar mı acaba nereyi bombalayacaktı da elinde patladı. inceden algı yapmasalar bize de olmaz izleyenin bilinçaltına türkiye, bomba, tehlike imajı yetleştiriyorlar.. şerefsiz ülke amerika

Dorpy

hasan mezarcı olsa inanabilirdim

wolfgang

Gerçekten mesih mi değil mi arasındayım hala sonda ki çocuğun palavracı olduğunu da düşünürsek bilemiyorum hepsinin kurgu olduğu gerçeğini düşünmeden edemedim dizide.

esaka

mesihmi değilmi valla bende çok kararsızım