Luke Cage
İptal Edildi 2016-2018

Hapishanede geçirdiği günlerde üstünde yapılan deneyler sonucu Luke Cage; her çeşit darbeye ve sıcaklığa karşı dayanıklı bir deri, iyileşme yeteneği ile süper insan gücüne sahip bir karakterdir. Daredevil’ın bir diğer kardeşi dizisi olacak Luke Cage, Netflix'de ekranlara gelecek.

Pulsar
OKHO

sondaki efektte gözlerim kanamış olsada süper bir bölümdü 10/10

Persona NON Grata

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Yalan değil finalde Çinli adamın ''geri gelecekler'' lafından sonra Luke Cage'in ''geldikleri gibi giderler'' demesini bekledim. :D

micodx

sen şimdi bu bölüme vasatmı dedin :D gerçektenmı

Persona NON Grata

Stokes harbiden racon bilen adammış. Gereğini yaptı sonunda.

Timjasonrichard

Canavarla savaşırken canavar olmak.

Wesbtastic Person

Dizinin artan bir performansı var her bölüm öncekinden daha iyi.

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Cottonmouth çok iyi hele o " my man" demesine bayılıyorum. Scarfe da hain çıktı şerefsiz. Sonda üstad çıkardı masaya vurdu :D roket ne. Çinli kadına yazık oldu umarım siper olmuştur Luke.

shagarow

Abi Marvel'in dizi ve film evrenlerini beraber götürüyor olması çok mükemmel, dizilerde kalburüstü süper kahramanlardan bahsediliyor olunması büyük bi hava katıyor, dizilerin kalitesini artırıyor. Marvel işini gerçekten iyi yapıyor ve bizlerde keyifle izliyoruz.

shagarow

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Yok be yok yok ne alakası var olum ölmemiştir, öldü mü ki lan? yok lan ne ölmesi niye ölsün ki, kesin ölmedi izle gör diğer bölümü :( Ya ulan kafayı yiyecem çıldıracam lağğn öldürdü ya lan koca Cottonmouth'u mayak karı :D Cottonmouth'u öldürmek ney laaan :D olur mu lan öyle şey, nasıl olacak bilmiyorum ama ileriki bölümlerde bi şekilde geri döndüreceklerdir, hemde tam Cottonmouth olarak! sevmediği lakabını kabul edip hakkını vererek dönecektir. Dönmesi lazım yoksa s...ler öyle senaristi, gözden çıkarılacak bi karakter mi lan Cottonmouth? Hem Daredevil için hem Luke Cage için önemli karakter, belki the defenders'ta görürüz ama kesin görürüz :)

emrelley

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
cooutmouth ölmeseydi iyidi.harbi iyi di o

Devam Serileri Yıl IMDb SDP
Jessica Jones 2015 7,9 8,2
Daredevil 2015 8,6 9
Daredevil 2015 8,6 9
Luke Cage 2016 7,3 7,3
The Defenders 2017 7,3 7,6
Iron Fist 2017 6,5 7
The Punisher 2017 8,5 9,1