Hemen izle
Komi Can't Communicate
Komi-san wa, Comyushou desu.

Shouko Komi'nin prestijli Özel İtan Lisesi'ndeki ilk günüdür ve şimdiden okulun en güzel kızı konumuna yerleşmiştir. Shouko siyah uzun saçları, uzun boyu ve zarif görünüşüyle ilgi odağı haline gelir. Ne kadar popüler olsa da bir problemi vardır, Shouko başkalarıyla iletişim kurmak konusunda berbattır.Hitohito Tadano sıradan bir liselidir. "Durumu oku ve beladan uzak dur." mottosuyla hareket eden Hitohito, Shouko'nun sıra arkadaşı olmasıyla herkesi kendine düşman eder. Bir gün kazara bayılan Hitohito, Shouko'nun miyavlamaları üzerine uyanır. Hiçbir şey duymadığını söylese de -ki yalandır- Shouko oradan kaçar. Ama Shouko kaçmadan önce Hitohito, onun başkalarıyla kolayca konuşamadığına ve tek bir arkadaş dahi edinemediği kanısına varır. Hitohito, Shouko'nun 100 arkadaş edinmesine ve iletişim bozukluğunu yenmesine yardım etmeye karar verir.

huxian

evet çok tatlı bir sezondu ama birazcık daha komisanın konuşabilmesini isterdim en azında hisslerini söylemesini filan neyse yeni sezonda görüşürüz :d

Zahidey05

Bu anime bana huzur veriyor. 2.Sezon güzel başladı.

Abuzer Kömürcü

Tam Hentailik

lucky peanut

Konusu güzel ve ilgi çekici, çizimleri farklı ve hoş bence izlenir zaten çok uzun süreceğini sanmam bir şey kaybetmezsiniz.

Katilo

Her bölüm bir arkadaş desen mis gibi yüz bölüm :D

Tuxan

Bu bölüm mangada çok iyidi mangasını da okuyun.

betteroff

Tadano sesi LDJASLDK

Emirhan atar

Netflixe bakim dedim netflixe gelmeden buraya gelmis helal olsun admin

Komiyi seven Tadano

tadanonun kominin elini tutuğu zamanları bekliyorum

betteroff

aldıkları kedi şeysi çok güzel :((((