Hemen izle
Heirs of the Night
Gecenin Mirasçıları
ZDF 25 Dk. 26 Bl.

1889'da başlayan hikayede Avrupa'da hayatta kalmak için eğitim gören kalan beş vampir klanı anlatılıyor. Hayatta kalma, farklı türlerdeki vampir çatışmaları, düşmanlar ve Kudretli Drakula arasında gelişen fantastik bir serüven.

sedaackr

uzun zamandır iyi bir vampir dizisi gelmemişti daha da geleceğe benzemiyor ben iik bölümü bile atlamadan izleyemedim çok vasat hatta altında diyebilirim yakutla iletişim kurmak nedir yaa

DİLARA FERHUNDE ÖZNİL

En güzel bölümlerden biriydi, aslında sezon finali bile olabilirdi..

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Sonunda Dracula ile kozlarını paylaşmak, iyinin kötünün savaşı, ve yapılan ittifaklar. Bozulan planlar ve beklentiler. Van Helsing, Dracula'ya tek başına üstünlük sağlayamazdı, Alisa, ivy ve dostlarının yardımı olmadan kozlarını paylaşmak için Van Helsing bu anı yakalayamazdı diyebiliriz belkide ama Van Helsing daha önce Dracula'yı esir almasına rağmen öldürememişti. Şimdi Draculayı yok etmek kolay olmasada Alisa bundan sonra Van Helsing'e daha çok dikkat etmek zorunda. Ama ivy ve Alisa 3 gün içinde düğümü çözebilirlerse sanıyorumki yakutlarında pek bir önemi kalmayacak, bu noktada Van Helsing belkide düğümün çözülmesini istemeyecektir.

DİLARA FERHUNDE ÖZNİL

Bu dizinin en sevdiğim yönüde işte bu '' Stratejiler ve taraflar her an değişebilir '' ama bunu dengede tutmak dürüstlük gerektirir.

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Van Helsing ortaya çıktığından beri söylüyorum, Alisa kesinlikle Van Helsing'e dikkat etmeli diye.. Dracula'nın hiç değilse hedefi ve amacı belli, eşi ve sevgisi için bu savaşı veriyor, ama Van Helsing her an her türlü ihaneti yapabilecek kadar acımasız birisi ve tek istediği kral olmak, bencil ve güvenilmez bir yapıya sahip, yani general Ragnor'un bir benzeri aslında, Dracula Ragnor'a cezasını verdi, ve umarım şimdi Dracula ve Alisa birlikte Van Helsing'in kötülüklerine son verecek. Sonrasında düğüm için Dracula ve Alisa tekrardan masaya oturabilirler. Ama tabi bir de Dracula'nın dünyaya geri dönerken Şeytanla yaptığı bir anlaşma var ki, Dracula bu anlaşmayıda eşine olan aşkı için yapmıştı ve yine eşine olan aşkı için onuru için bu anlaşmayıda bitirebilir. Artık bu sezon Alisa Vamalia ve Dracula tek bir akıl ve tek bir irade olarak birlikte hareket ederek Van Helsing'i bitirmek zorundalar.

DİLARA FERHUNDE ÖZNİL

Yenilmez olduğunu zannedenler, kendilerini karanlıkta bulur. Bence bu bölümün tanımı bu olmalı. Güzel bir sezon finaline doğru gidiyoruz..

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Van Helsing şimdilik hak ettiği yenilgiyi yaşadı ama Alisa'nın karşısına tekrar çıkacaktır diye düşünüyorum. Dracula bile Van Helsing'den çok daha onurlu davrandı, yakutları aldığı için Dracula'ya kızmamak gerek, çünkü Alisa'ya bu konuda söz vermemişti. Şu da var ki, ivy artık eğitimini tamamladı sayılır ve gerçek bir kahin büyücü oldu. ivy'nin Alisa'ya olan büyük desteğini unutmamak gerek. Ama Van Helsing tekrar yenilgiye uğrarsa hiç fena olmaz, bunu fazlasıyla hak ediyor.!

bradpitt35

Fena bir sezon değildi ama daha iyi olabilirdi diye düşünüyorum... Tşk. Sd1c...

DİLARA FERHUNDE ÖZNİL

Herşey olması gerektiği gibi oldu ve bu sezon finaline yakışan oyuncu kadrosunu, senaristleri, hatta bu diziyi bu sitede yayınlayan site yetkililerini ve çevirisini yapan kişileride kutluyorum ve teşekkür ediyorum.

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Sezon finali olduğu için bu bölümü izlemekten biraz çekiniyordum, aceba gerçekten sezon finalimi yoksa dizinin gerçek finalimi yani bitişimi.? Ama bu bölümün son sahnesinden aldığım izlenime göre, 3. sezon için planlama yapılmış ve umarım bu güzel dizi senaryodaki diğer sürprizlerle devam edecek.! Umarım çok fazla beklemeyiz ve umarım 3. sezonun bölümlerinide yine burada izleme imkanım olur. Alisa ve dostları 5 ayrı sınavdan geçerken aslında asıl sınavı Alisa ve Dracula birlikte veriyorlardı, Draculanın kalbi her zaman Alisa'nın elindeki kıvılcımdaydı. Aydınlık ve karanlık taraf olarak Alisa ve Dracula bir bütündü her zaman, Alisa bunu anladığında Dracula kalbini geri kazandı ve şeytanla yaptığı anlaşmayı, dünyanın tümüyle karanlığa bürünmemesi için bozdu ve düğümü çözmek yerine kalbini feda ederek düğümü ortadan kaldırdı. Daha önceki bölümlerde de Dracula'dan büyük bir fedakarlık beklediğimi söylemiştim ve yanılmadığım için çok mutluyum. Eğer Dracula düğümü çözmüş olsaydı Şeytanın orduları spirit kapıdan dünyaya geçiş yapabilecekti, Dracula şeytanın bu planını engelledi ama kendini feda etmiş oldu. Yinede Dracula bence ölmedi ve tahminlerime göre bir yerlerde muhtemelen diğer dünyada tutsak olarak kaldı. Şimdi Elizabetha dünyamıza geri dönmüş oldu. Ve sanıyorumki 3. sezonda herşey Elizabetha'nın Dracula'yı geri getirmek için yapacağı planlar üzerine devam edecek. Burada şu soruyu sormam gerekiyor, 3. sezonda aceba Elizabetha, Alisa ile güçlerini birleştirecekmi, yoksa Dracula'nın gidişinden Alisa'yımı sorumlu tutacak.? Muhtemelen Elizabetha bu durumdan Alisa'yı sorumlu tutacaktır, bu nedenle Elizabetha'nın öfkesi Alisa'ya yönelebilir diye düşünüyorum. * Lütfen 3. Sezon bölümleri çabuk gelsin * Hepinize Sevgiler..