Cosmos: A SpaceTime Odyssey
Kozmos: Bir Uzay Serüveni

Hakkında çok az şey bildiğimiz Kozmos bundan böyle daha yakın. Cosmos: Bir Uzay Serüveni; evrenin görkemini ortaya çıkartmak ve Kozmik Takvim ve Hayal Gücü Gemisi de dahil olmak üzere özgün serilerin bilinen yönlerini tekrar keşfetmek için bilimsel hikaye anlatımının yeni yollarını bulacak. şüpheci yaklaşımlarla merakı bir araya getirerek ve bilimi görsel, duygusal, spiritüel elementlerle dokuyarak daha önce yaşamadığımız deneyimler yaşayacağız.

porçay

''sayın türkçe bilen arkadaşlarımız sabah şerifleriniz hayrolsun'' geldi direk aklıma ashafgdhsa (Voyager 2 yle uzaya gönderilen mesaj)

İlyas Murat

@Katilo, dediğim belgesel bu, şuan ne izliyorsan bırak bunu izle, cidden güzel bir belgesel

SpaceTime

Açtıktan 1 dakika sonra bitti sanki. :)

dizi izleyicisi

Etkileyici bir bölümdü.

enessss1954

Tarihin en iyi dizisi net olarak.

CSA3

Bu mükemmel belgeselin, özellikle bu bölümünün fen derslerinde izlettirilmesi lazım. Müfredata koysunlar Aptal aptal ezberci ve cahilliği baki kılan şeylerle vakit kaybetmek yerine çocuklar bunlarla büyüse keşke.

cesi

Işığın keşfedilmesindeki yolculuk... Muazzam anlatım.

ayseyildiz

Bilim adamların hayatlarına yoğunlaşıldığı bölümleri daha çok seviyorum

I3ordo

Benzinciden 100 lük benzin alırken "kurşunsuz" diye ekliyorum çünkü bunu demezsem etraf gerizekalı ve manyaklarla dolar, ölümler artar. Bu seçeneği bana niye bırakıyorlar ki? derken açtım baktım ve Türkiyede kurşunlu benzin yasağı 2006 da yürülüğe girmiş. en erken uygulayan ülka Almanya 1988. Amerika 1996 Kaynak: wikipedia https://tr.wikipedia.org/wiki/Kur%C5%9Fun_tetra-etil#Kur.C5.9Funlu_benzin_yasaklar.C4.B1

Dont Panic

Bitme...

Devam Serileri Yıl IMDb SDP
Cosmos 1980 9,3 9,2
Cosmos: A SpaceTime Odyssey 2014 9,3 9,3
Cosmos: Possible Worlds 2020 9,2 9,2