Black Summer, Syfy'da yayınlanan "Z Nation"ın devam dizisi olarak, dizinin yaratıcısı Karl Schaefer tarafından ekrana taşınıyor. Açlığın ve kuraklığın hüküm sürdüğü ve ölümcül bir zombi salgınının yaşandığı bir atmosferde geçen dizi, çaresiz bir annenin, küçük kızını kurtarmak için çıktığı tehlikeli yolculuğu ve bu sırada küçük bir mülteci grubuna dahil olup zorlu seçimler yapmak zorunda kalmasını işliyor. 8 bölümden oluşan "Black Summer"ın senaryosunu Karl Schaefer ve John Hyams kaleme alırken başlıca rollerini Jaime King, Sal Velez Jr., Justin Chu, Kelsey Flower ve Gwynyth Walsh gibi isimler paylaşıyor. Dizinin showrunner koltuğunda ise Schaefer ve Hyams ikilisi görev yapıyor.

kuzeyinkrali

neden ölen direkt zombi oluyor onu çözemedim ama iyi sarıyo

Vasslander

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Bölümde bir sürü saçma sahne vardı ama en malı intihar sahnesiydi. Daha önce hiç görmediğimiz/duymadığımız bir karakterin boğuşmasını ve intiharını izledik. Eee? "Off çok gergindi" mi demeliyiz anlamadım. İlk sezonda da vardı böyle kopuk ve alakasız sahneler kaldığı yerden devam etmiş.

bradpitt35

Sanırım devamı gelecek gibi sezon vastın bir tık üstü yani ne çok iyi ne çok kötü bence diziyi izlettiren fesh backler... Tşk... sdv...