Ben 10: Alien Force
Ben 10: Uzaylı Gücü
Final Yaptı 2008-2010

Büyüyüp normal bir yaşantıya dönen , Ben için yeniden kahraman olma zamanı. Ben , Gwen ve kevın' birlikte yepyeni düşmanlarla savaşır. Omnitrix evrim geçirir ve daha güçlü uzaylılara dönüşür.Ben,artık sınırsız saat boyunca uzaylıya dönüşebiliyordu.Kahramanları yine 10 tane olsada Ben artık omnitrix'in gücünü öğrenmiş ve biraz kavrayıp içindeki 1.932.000 uzaylı yaşam formuna dönüşebilmenin sırrını çözmeye çalışıyor.Bir süre sonra Vilgax'ı savaşta yenerek gücünü yüceltmişti. Artık Ben çok usta bir tesisatçı lideri olmuştu. Büyük babası Max'e ne kadar ihtiyacı olduğunu düşünsede aslında o tek başına bir orduyu yenebilirdi.

Taltenit

Ya işìn en kötü kısmı ne biliyor musunuz? Böyle efsane çizgi filmlerin yerini yapmacık, vıcık saçma salak çizgi diziler ile doldurmaya çalışıyorlar ya ne diyeyim. Ve böyle efsaneleri de piyasadan silmeye çalışmaları reboot gibi çok saçma geliyor bana.

GalipEfe

Kevinın evrenin en güçlü varlığını bagaja atması flksdnlkfndsfsd

AliBudanur

Admin otomatik oynatma getirebilir misin? Direk öbür bölüme geçsin.

gecenin_öfkesi

siz gerçekten mükkemel, harika bir sitesiniz

Vilgax I

Ah finale başlıyoz sonunda

Emre Sedef

ya uzaylı x in tek sorunu şu karar sorunu kullanabilsin mi kullanmasın mı şu 2 dangalağın bir türlü anlaşamaması

itscrowxd

neden ben 10 nu sanki yedek karakter gibi gösteriyorlar ?? ben ve kevine odaklanmışlar ben yerde yatıyor gwen koşarak kewin diyor hani niye kimse beni umursamıyor sanki ben 10 nu önemsiz yan karakter gibi gösteriyorlar hiç sevmedim bu işi

Hamsicikk

Kevin Uzaylı x i bagaja atabilen ilk ve son kişi xD

onurolmus7

lütfen altyazı seçeneği de ekleyin . katılanlar beğensin lütfen .

STRANGE

Aga kevına şöyle davranmayın zaten küçükken herkes onu ucube olarak gördüğü için kötü olmuştu. Şimdi yeniden zıvanadan çıkacak.

Devam Serileri Yıl IMDb SDP
Ben 10 2005 7,3 9,5
Ben 10: Alien Force 2008 7,2 8,7
Ben 10: Ultimate Alien 2010 7,6 8,3
Ben 10: Omniverse 2012 6 8,5