Bu haber doğrumu ?

-Venom-

instada gezinirken 3,4 kişinin borutonun animesinin sürersiz ara yaptığını mangadan devam ediceğini duydum doğrumu bu ? @ManyakVAntepli @lil mayo

lil mayo

doğru haber animesinin ilk partı 292. bölümde sona erecek ve 2. part başlamadan süresiz ara verilecek manga konusunda ara yok o devam ediyor. bana kalırsa en doğru karar buydu saçma sapan bütçesiz filler bölümler yayınlamak yerine yayınlamamak ve bütçe biriktirip manga canon bölümleri için kaliteli bir iş ortaya koymak mantıklı bir karar.

ManyakVAntepli

Kesinleşmiş haber. Animeyi sezonluk yapacaklarını duyursalar çok daha iyi olur. Ya da op gibi mangayı 40-50 chapter geriden takip etseler en azından sürekli filler yapmak zorunda kalmazlar.

OveRloArd_TR

Maalesef doğru.Boruto'nun animesi 293.bölümden itibaren part 1'i bitirip final vericek ama henüz net bı tarih olmasa da sonrasında yine part 2 şeklinde devam edecek.Bence yerinde ve doğru bı karar.Zaten animenin %70'inden fazlası fiiller,saçma sapan fiiller ile seriyi uzatıp daha da bozacaklarına mangada bölüm biriktirip öyle devam etmeleri daha iyi.Tabi manga yine aylık çıkmaya devam ederse Boruto 'nun devam serisi de yıllarca sürekli ertelenip devam eder.Demem o ki bu sorunun önüne geçmek için de ilerde mangayı 2 haftada yada haftada bir çıkarmaya başlayabilirler.Ayrıca Temmuz ayında da Studio Pierot'un bazı Naruto bölümlerini tekrardan düzenleyip Japonya'da yayınlayacağı,Eylül ayında da 4 bölümlük yeni bır Naruto serisi çıkaracağı söyleniyor.

-Venom-

teşekkürler herkese bende çok emin olamıyordum ama doğru bir karar almışlar çünkü cidden çok berbatlaştı naruto serisine hakaret bildiğin bu seri ama mangada hala 1 ayda bir çıkartmaya devam ederse serinin finali anca 10 yıl sonra fln olur herhalde şuan manga güzel gidiyor ama hikaye çok yavaş ilerliyor

Sizde Katılın

Spoiler Ekle
Cevapla

2

7

1

3

2

4

3

9

2

4

3

3

5

8