İzlemesem Breaking Bad'e Dair Birşey Kaybeder miyim?

Winterose

Breaking Bad'i bitirdim fakat Saul karakteri fazla çekici gelmedi hiç bir zaman. Tabi diğer insanlara baktığımda Saul'un sevenlerinin oldukça fazla olduğunu görüyorum. Yani Breaking Bad'den daha uzun olması da cabası bunun yanında... İzlemesem bişey kaybeder miyim?

EmirEfe

Breaking Bad'i izledim. Bu diziyi ise izlemedim ama araştırmıştım. Saul'un bazı sahnelerinde geleceğini, Walter ile vedalaştıktan sonrasına değiniyor. Yine de bu bir Spin-off dizisi. Bu tarz dizilerin senaryoya pek katkısı yok. Yine de Gustavo, Mike gibi karakterlere ilgin var ise bakabilirsin. Bende yakın zamanda başlamayı düşünüyorum. Yine de bir yan dizi olduğundan izlemesen bile birşey kaybetmezsin diye düşünüyorum. Better Call Saul izleyenler daha iyi bilir tabiki. @II RaM5Es yardımcı olabilir misin?

II RaM5Es

"Kaybetmekten" kastını açarsan yardımcı olabilirim. @EmirEfe, Kesinlikle Breaking Bad kalitesini aşan bir dizi, kat kat iyi. Senaryoya katkısı var, yan dizi deyip geçme; boynuz kulağı geçti. Spoiler hikayeden zevk almana engel teşkil edecek detaylara verilir. Zaten bu tür bir spoiler dizide yer verilmiyor diye hatırlıyorum. Yine de bu konuda @ManyakVAntepli sizlere yardımcı olabilir.

EmirEfe

@II RaM5Es başlığı açan arkadaş siteye bakmayacak gibime geliyor bu sebeple aynı şekilde düşünebilecek kişilerin kafasında soru işareti bırakmamak adına "kaybetmek" kelimesini ben açmak isterim. Arkadaşın kaybetmekten kastettiği şu: "Bu diziyi izlemezsem Breaking Bad'in senaryosuna ait bazı detayları veya önemli olayları kaçırmış olur muyum?" demek istiyor muhtemelen.

Derin düşünceli Messi

Bence süper bir dizi öncelikle ben bu diziyi bitirmedim ama gördüğüm yorumlar ve spoilerlerle benim anladığım kadarıyla bu dizi çoğunlukla bazı karakterlerin geçmiş ve geleceğini anlatıyor bence bu dizi breaking bad'deki bunlar buraya nası geldi ? Sorusunu kafadan çıkarıyor tekrar deyiniyorum (ben bu diziyi bitirmedim bir yanlışım varsa lütfen düzeltin)

Sizde Katılın

Spoiler Ekle
Cevapla

6

11

14

9

8

5

2

15