Chapter 78

ManyakVAntepli

@lil mayo 🧐🧐🧐 Borutonun gözündeki yara böyle oluyormuş demek. Onun dışında olm bu hikaye ilerlemiyor la bir türlü koca bir chapterda max 10 dk ilerliyor ve bunu yazıp çizmesi 1 ay sürüyor amk. Şu mangayı haftalık yapsa ne güzel olurdu.

lil mayo

@ManyakVAntepli time skipten sonra umarım haftalık olarak yayınlanır yoksa bu serinin en az 5 6 yıl belki daha fazla gideri olacak gibi duruyor. son chapterda beğenmediğim birkaç şey oldu onlardan biri nedense güç sistemini iyi oturtamamışlar gibi geldi son chapterda momo gelip olay yapsında kawaki kaçsın diye saçma sapan işler olmuş, sasukenin ise momoshikiyi hissedememesi ya da engelleyememesi garip geldi ama artık şikayetçi falan değilim konu sonunda gerçek manada başladı sonraki chapterları merakla bekliyorum abi bir de çizimler detaylandırılsa çok iyi olur çünkü özensiz yapıldığı belli gerçi bunu da takmıyorum artık chapterlar haftalık yayınlansın da başka bir şey istemiyorum. 1 ay beklemek çok sıkıntı çünkü üzerine dediğin gibi ayda 1 bölüm gelmesine rağmen konu ilerleyişi çok yavaş. bu arada kusura bakma biraz geç yanıtladım artık siteye girmek genellikle aklıma bile gelmiyor eskisi gibi dizi izlemekte sarmıyor 😧😧

ManyakVAntepli

@lil mayo Abi ben de artık Borutoyu okumayı, umursamayı bıraktın ondan cevap vermedin sandım. Şu dediğin aşırı doğru güç sistemini oturtamamışlar zaten başından beri power scale denen şey yoktu borutoda. Yazar Saradanın sharinganını falan unutmuş son bölümde :D Sasukenin ölümüne çok bir şey kalmadı zaten karakteri iyice yerin dibine sokup öyle öldürecektir ondan hissedememiştir.

Sizde Katılın

Spoiler Ekle
Cevapla

7

5

1

2

4

3

9

2

4

3

3

5

8