Oyunları hiç oynamamış olup diziye başlayan var mı?

yerdeaslanyatar

Dostlar merak ettiğim bir konu var. Oyunun çıktığı yıldan beri oynuyorum ve sayısızca kere bitirdim diyebilirim. İzlerken neredeyse tüm sahnelerde ne olacağını biliyorum ve buna rağmen keyif alıyorum. Merak ettiğim konu şu daha önce oyunların hiçbirisini oynamayıp da diziye başlayan var mı varsa düşünceleriniz neler, sarıyo mu yani?

Silence

Ben oyunları hiç oynamadım ama izledim,bu sebepten ne olucağını tıpkı senin gibi biliyorum,tabi bu durum sürpriz elementini ortadan kaldırıyor ancak buna rağmen dizi keyif veriyor.Bence temel sebeplerinden biri senin bir video oyunu olarak gördüğün şeylerin kanlı canlı aktörler tarafından canlandırılması bu bir heyecan katıyor ister istemez,en azından ben kendi perspektifim açısından böyle düşünüyorum, tabi ki farklı etkenlerde mutlaka vardır.Ancak yine de oyunları hiç oynamamış/izlememiş birinin düşüncesini ben de merak ediyorum.

Tardis

Oyunu olduğunu bile bilmiyordum diziden önce ve baya sarıyo, heyecan elementi hat safhada mübarek. Normalde hafta hafta dizi izlemekten nefret ettiğim için sezonun tamamlanmasını beklerim ama bunda beklemek sorun olmuyo sıkılmadan devam edebiliyorum, cidden kaliteli bi iş çıkarmışlar ortaya umarım korur bu gidişatı.

şerefsiz

oyunu oynamadım ama 1 saat falan delisi olan bi arkadaşımı oynarken izlemiştim. diziyi gayet iyi yapmışlar bence. cidden uyarlama nasıl yapılır göstermek istemişler gibi. rings of power gibi $715 milyon bütçe yok ama olmaması çok daha iyi olmuş. her şey para değil. rings of power görünce gülesi geliyor adamın. bi de imdb amazonun salmıyorlar puanı düşsün :D bi tane güzel yorum yapıyor birisi. 1k beğeni geliyor 5k olumsuz beğeni lol

Sizde Katılın

Spoiler Ekle
Cevapla

3

5