Korku Seviyesi Nedir?

Tardis

Dizide elbette ki korku öğeleri olduğunu biliyorum ve kan, ölüm izlemekten korkmam ama paranormal şeyler geriyor beni ve 10. bölüme kadar geldim korkmadığımı da söyleyemem ama bu ölçüde bir korku seviyesiyse devam edebilirim diye düşünüyorum. Özellikle Castiel ve Crowley karakterlerini çok merak ediyorum ve dizinin fandomundan da az çok bir şeyler biliyorum sonuç olarak superwholock fanı olmak için supernaturali de başarıyla izlemem lazım. Yani izleyebilir miyim yoksa daha da korkunç bir hal alacak mı? Aydınlatabilecek olan varsa çok sevinirim. Yıllardır izlemeye niyet edip paranormal yanından çekindiğim bir diziydi ve artık aştım izleyebilirim diyordum ama çok da emin değilim (:

omurerdem98

@Tardis Genellikle o seviyede bir korku öğesi var ama bazı bölümlerde korku seviyesi artıyor. Benim bile bazen çok tırstığım sahneler oldu bazı bölümlerde.

widespectrum

korkudan ziyade macera , gizem, fantastik yer yer aksiyon ve hatta komedi öğeleri içeriyor. korku kategorisinde değerlendirilmemeli diye düşünüyorum.

Gorki

Bir kaç bölüm sadece tüyleri diken diken etti. Onun dışında @widespectum'un da dediği macera, gizem, fantastik vb. unsurlar var. Yer yer kendini eleştiren bir mizaca da bürünebiliyor.

Sizde Katılın

Spoiler Ekle
Cevapla

11

1

11

3

4

7

7

4

8

6

1

8

9

4

1

11

21

8

1

12

7

19

45

7

6

6

13