İzlenir mi?

Refleks

Eğer "hormon salgılamaya başlamış ergen bir erkekseniz" veya "orta yaş bunalımındaki bir kadın" iseniz bu dizi size göre. Benzer başka diziler, filmler de var ama aklıma isimleri gelmiyor. Tag'lara erotizm veya romantizm de eklenebilir bu arada. İzlenir mi sorusunun cevabı ise sadece konuyu beğenenler izlesin, konu sana hitap etmiyorsa zaten hiç izlememen lazım. Sıkıcı veya sinir bozucu gelebilir. Dizinin konusunun hitap ettiği kesimden olmam dolayısıyla bana eğlenceli geldi. xd :D

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Finalde işlerin sarpa sarmasını sevmedim, sevişmelerine devam etmelerini, sonra evlenip çocuk sahibi olmalarını istiyordum, yazık oldu. Orospu çocuğu yan karakterler karışmasa ne mutlu mesut yaşayacaklardı birlikte. Sinir oluyorum şu işlerine gelince namus bekçisi olan ama gerçekte hiç bir olayı gram umursama yetisi olmayan, sadece kendilerine toplum tarafından dayatılan görüşlere göre olmadığı için yadırganmayacak bir şeyi bile yadırgayan piçlere. Serinin mutlu bir sonla bitmesini beklemekteydim ancak yine klişe bir bok çıktı. Onun haricinde ilk başları epey güzeldi.

RexSalazar

boş dizi bune böyle amk izlediğime pişman oldum izlemeyin

Refleks

Son bir kaç bölüm için aynı fikirdeyim, ama yine de fena seri değildi. Çerezlik olarak izlenebilir, ama öyle çokta izlenmesi şart olacak kadar güzel değel.

ManyakVAntepli

Yeter artık Refleks adam bütün dizi ve filmleri izleme 😡🥺

Refleks

@ManyakVAntepli, bir yandan da çizgi roman okuyorum xd :D türkçe manga/manhwa çeviri gruplarından. okuduğum bir sürü seri var ama bir kaç tanesini söylebilirim, "Yıldız Hocası Baek", "Hoarding in Hell", "Düşüşten Sonraki Dünya", "The S-Classes That I Raised".

Sizde Katılın

Spoiler Ekle
Cevapla