Diziye 10/10 verenler görüyorum..

ilkeraydn

O kişilerin görsellere verdiğini varsayıyorum. Çünkü bu yapımın tolkienle alakası olmadığını ilk 2 bölümde bize göstermiş oldu. Shadow of mordor ve shadow of war nekadar tolkienle alakalıysa bu yapımda okadar alakalı xd Neyse amazon üyeliğimi iptal edeyim bari. Burdan izleriz kalanını.

OsfNr4RfO5aP

benim puanım sadece prodüksiyon için 10 üzerinden 4

queenofzimbabwe

10 verenlerin fantastik yapım olarak değerlendirip 10 verdiğini düşünüyorum, sinemografi çok güzel tüm parayı CGI'ya akıtmışlar. Yoksa maks 3'lük dizi, en azından benim gözümde.

galadriel

hobbitten sonra yüzüklerin efendisi dünyasıyla ilgili düzgün ve izlenesi bir şey yapamayacakları çok açık ve barizdi zaten bu yüzden hiçbir beklentim de yoktu. Lotr perspektifinden bakılınca birer saatlik bir çöp görüyorum ama bağımsız bakarsam izlenilenilebilir bir dizi yapacak bir şeyimiz yok

ilkeraydn

@galadriel Çöp demeyelim çünkü inanılmaz bir görüntü kalitesi var dizide. Bütçenin hakkını sonuna kadar vermişler(Oyuncu seçimleri hariç). Oyunculuklar iyi gibi ama lotr a yakışmamış. Geralt'a söyleyinde iki kılıç sallama dersi versin şunlara xd Bu arada şu CGI larla LOTR üçlemesi tekrar çekilse puanımız büyük ihtimal 15/10 falan olabilir.

KMikaelson

@ilkeraydn Yaşın kaç senin yada hangi vasıfla insanların kaç puan verdiklerine yada ne izleyeceklerine karışıyorsun seni ilgilendirmez yüzüklerin efendisinin bütün yapımlarını serilerini sevdim seveceğim sana inat 10/10 puan verdim vermeye devam edeceğim en yüksek kaç olursa o puanı vereceğim seni ilgilendirmez insanların ne izlediği ne yaptığı senin saçma yorumunu görüp cevap vermeyenler vardır ama ben cevap vereceğim sana sen ne kadar yorum yaparsan bende senin yorumlarına yorum yapacağım. Genel birşeydir bu ortalık yere yoru yapıyorsan sanada yorum yapılacağını bilmelisin yok yorum yapılmasını istemiyorsan sende yorum yapma bu kadar basit not senin yaşın kadar benim hayat tecrübem var yorumundan ve profilinden yaşını bile hesap edebiliyorum.

galadriel

@ilkeraydn kesinlikle estetik kısmına laf edemem zaten bahsettiğim çöplük lotr perspektifiydi malesef hiç yansıtamamışlar

ManyakVAntepli

@KMikaelson Keşke profilini kapatmasaydın da biz de senin yaşını görebilseydik erkek.

wakergentleman

3.Bölümde diyaloglar ve senaryo o kadar yapmacık ve basitti ki. LOTR'i çok fazla bilen birisi değilim ama emin olun tek sıkıntı LOTR'in dışına çıkılması değil. Bir de şu Galadriel çok acayip sinirimi bozuyor yani görünce tepem atıyor. Mümkünse konuşmasın ve herhangi bir şey yapmasın. Hatta senaristlerden ricam diğer bölümde ölürse çok iyi olur izlenme sayısı artabilir.

Gorki

@galadriel sen nasıl beğenmedin xd En sevdiğim iki LotR karakterinden biri. @KMikaelson birazcık katılıyorum sana.

ilkeraydn

@KMikaelson ne anlatıyorsun ? Gel ben seni ciddiye alcam gel ayy kıyamam sana. Seni hor mu gördüler. Anne baba sevgin mi eksik. Seni pamuklara sararım ben gel abisi.

Morgoth

Eleştirmek Olumsuzluk O Kadar Hakim Olmuşki Şu Zamanda Yüzüklerin Efendisi Filmleri Yayınlansa Aynı Eleştirileri Alırmış Malesef Evet Dizi Eksi Yanları Var Ama Kötü Değil Heyecanla Bekledik Her Bölümü İnişli Çıkışlı Oldu Ama 5 Sezonluk Duyuru Yapıldı Bekleyip Sonunu Görelim Biraz Olumlu Yaklaşım Her Zaman Kazanır.

Sizde Katılın

Spoiler Ekle
Cevapla

10

15

44

27