resident evil: biohazard

Elfidaaa

resident evil: biohazard hakkında düşünceleriniz nelerdir? 14 Temmuz'da başlayacak.

Gorki

Çok fazla beklentim yok. Netflix yayınını üstlenmiş. Resident Evil serisini de severim hem seri hem de oyun serisi olarak. Oyunlarını da oynadım, filmlerini de izledim ama artık çok sevilen yapımlar bile bazen çok fazla yapım çıkarınca sıkabiliyor ve bunun örneklerini de gördük.

Elfidaaa

bakalım nasıl olacak merak ediyorum şahsen. Sevdiğim filmlerden.

ManyakVAntepli

Bu yapım 15 Temmuzu kutlamamamız için Amerika ve İngiltere'nin ortak yürüttüğü projelerden sadece birisi. Böyle oyunlara prim vermeyelim büyük oyunu görelim lütfen..

Gorki

@ManyakVAntepli ne alaka .d @Elfidaaa sence She Hulk ve The Sandman nasıl olur peki. Madem böyle başlık açmışsın ve sorumu sana yöneltmek istedim.

ManyakVAntepli

@Gorki Ne demek ne alaka bu tarih bir tesadüf mü sence? Pentagon'un ve İngiliz derin devletinin üzerimizde oynadığı bu büyük oyunu görmüyor musun? Bu arada Resident Evil film/dizilerindeki kadın karakterleri oyundakiler kadar seksi yapmadıkları, erkekleri de oyundakiler kadar karizma yapmadıkları sürece benim için her zaman çöp bir seri olarak kalacak. Bak oyunları efsane kadınlar taş erkekler cool. Film/dizilerde ise herkes Medine dilencisi.

Elfidaaa

@Gorki, İyi olacak gibi. She Hulk oyuncularına göz gezdirmiştim. Ama superwoman falan biliyorsun çöplük idi. Böyle bir şey olmaz diye umut ediyorum.

Gorki

@Elfidaaa The Last of Us'ı takip ediyor musun bilmiyorum ama bu dizide sürekli iptal ediliyor umarım 2023'te izleyeceğiz eğer 2024'e ertelenmezse. @ManyakVAntepli yine ne saçmalamaya çalışıyorsun xd

ManyakVAntepli

@Gorki Tamam knka anlamamazlıktan gelerek en havalı sen oluyorsun. Büyük oyun diyorum daha ne diyeyim. Bi de sonuna xd koyuyor 2009 yılındayız sanki İstanbul'a geldiğimde de yüzüme karşı söyle bu xd yi :rage:

Gorki

Tamam en güçlümüz en zekimiz en iq'su yüksek olan kişimiz sensin lol

ManyakVAntepli

Öyleyim zaten ağlamakta özgürsün

Gorki

Tamam bak şu anda ağlamaktan sel oldu her yer .ddddd

ManyakVAntepli

Ehehehehe Punisher abim

Elfidaaa

@Gorki, yok etmiyorum hocam.

Gorki

Yeni dizilerden The Terminal List de adından çok söz ettirebilecek yapımlardan biri ve dizinin de sonundayım. Bakalım bizi nasıl bir maceralar bekliyor olacak.

Sizde Katılın

Spoiler Ekle
Cevapla

1899
Yeni Dizi Haberleri - Kamil89 yazdı.

5

2

Midnight Mass
Yeni Dizi Haberleri - Honyey yazdı.

1

2

GoT prequel dizisi House of Dragon
Yeni Dizi Haberleri - GRİADAM yazdı.

3

Assasin's Creed
Yeni Dizi Haberleri - JENOman yazdı.

4

Yeni Chernobyl Dizisi
Yeni Dizi Haberleri - yazdı.

11

Ratched
Yeni Dizi Haberleri - Luffy-san yazdı.

4

1899
Yeni Dizi Haberleri - Luffy-san yazdı.

1

The Walking Dead: World Beyond
Yeni Dizi Haberleri - Punisher58 yazdı.

1

Quibi
Yeni Dizi Haberleri - Punisher58 yazdı.

1