sizce ?

Resul2009

sizce nasıl bi dizi olur loki ve moon kight gibi iyi bi dizi olacağını sanmıyorum çünkü Hristiyan'lar Müslüman'ların dinini pek bilmiyor ama araştırabilirler ve ayrıca karakterin güçleri değişmiş eskiden çizgi roman ve çizgi filmlerde lastik kız iken şuanda green lantern gibi bir özelliğe sahip sizce nasıl bir dizi olur?

ManyakVAntepli

Fragmanını izlediğimde dedim ki tamam bu bana hitap etmiyor bunun alıcısı ben değilim dedim izledim kapattım. She Hulkda da aynı tepkiyi verdim anlaşılan Disney Netflix gibi her kesime hitap etmek istiyor. Lokiyi izlemedim ama Moon Knightın tırnağı bile edemez. Karakter o kadar da özgün bir karakter değil zaten Mr Fantastic in bayan hali. Güçlerinin neden çr dekinden farklı olduğu ile ilgili bir yerde yazı okumuştum da neden böyle yapmışlar hatırlamıyorum şimdi, bulursam linkini atarım.

FilmFanı

Fragmana baktığımdan beri beklentili değilidm çünkü marvel nedense bu aralar çok bozdu ve karakterin güçlerini değiştirmişler bari çrdeki gibi yapsalar güçlerini

YARGIC

@ManyakVAntepli Loki izle çünkü şuanda Marvel da yaşanan tüm olayların ortasında Loki dizisi yani nasıl desem Marvel Sinamatik Evreni şuanda Loki yüzünden yeni şekil alıyor yeni filmlerin gelmesi sonra dizilerin gidişahtı ve filmlerinde aynı şekilde ya şey bile ya X men de Wolverin bile geri dönebilir şuanda Loki yüzünden yada sayesinde mi desem neyse çok kafa açtı ama Loki izle yani

ManyakVAntepli

@YARGIC MCU ya 2.kez baştan başladım hikayeye göre izliyorum Agents of Shield 2.sezona kadar geldim. Normalde direkt izleyecektim de Phase 3 ve 2 çok aklımda kalmadı ondan baştan başlayayım dedim Lokiyi ben de çok izlemek istiyorum.

YusufGold

@ManyakVAtepli Cidden o dizileri izliyor musun bence zaman kaybı ik sezonlar neyse ama bir yerden sonra çok sıkıyor diye duydum

Cherno

Resul2009, Bildiğim kadarıyla bu dizinin yönetmenleri Müslüman

ManyakVAntepli

@YusufGold Eksiksiz izlemek istiyorum biraz takıntılıyım bu konularda hastalığım var da diyebiliriz :d The Runaways, Cloak and Dagger falan da izleyeceğim MCU ile direkt bağlantıları var mı bilmiyorum ama yine de izleyeceğim. Edit:Hazır konusunu açmışken sorayım @SezonlukDizi Admin bu bahsettiğim diziler diğer sitelerde bulunuyor(isimlerini yazmayayım şimdi reklam olmasın sen anladın) buraya da gelir mi bunlar?

Resul2009

herkese görüşleri için teşekkür ederim izninizle bu kadar kötü yorumdan sonra diziye başlıyorum saat:16:20 tarih:16.06.2022

Gorki

@ManyakVAntepli Inhumans, Legion vs. de izle o zaman .d

ManyakVAntepli

@Gorki Inhumansı zaten izleyecektim de Legiondan emin değilim. O biraz daha X-Mene giriyor X-Mene başlarsam izlerim onu.

Gorki

Dizi berbat. Disney berbat. Disney artık düzgün bir şeyler yap Netflix'ten bile daha kötü. Netflix'i gömüyorduk doğru düzgün bir şeyler yapamadığı için yine de elle tutulur, gözle görülür, övülür yapımları var en azından. Müslüman Marvel karakteri mi olurmuş?

queenofzimbabwe

@Gorki müslüman marvel karakteri olur çünkü her din ve ırkta karakter var, karakteri disney oluşturmadı marvel çizgi romanlarında olan karakterler bunlar. Dizi berbat çünkü saçma sapan sjw ve politik doğruculuk amacıyla donatılmış, dizinin berbat olmasını disneye bağlıyorum ben de. Ama gelip karakterin müslüman/siyahi/yahudi/asyalı gibi özelliklerine tepki gösteriyorsan bomboş insansın dostum.

Gorki

@queenofzimbabwe yazdıklarımı anlamayacak kadar aciz ve yıkık birisin bence. İroni yaptığımı anlamayacak kadar da espri seviyesi düşük bir şahsiyetsin. Ben zaten Müslüman bir karakteri karalayacak olsaydım daha çok açardım eleştirmek isteyeceğim şeyi. Ne diyeyim senin gibi kıt beyinliler yüzünden gelişemiyoruz. Ne ekonomik olarak ne de eğitimsel açıdan veya buna onlarca örnek verebiliriz bunun için. Acilen kendine çeki düzen vermen dileğiyle, diyeceklerim bu kadar.

queenofzimbabwe

@Gorki sağol ya günlük gülme dozajımı doldurdun, benim gibiler yüzünden mi gelişemiyoruz akıl küpü seni. Espri seviyemin yakınına bile ulaşamazsın, yazdığın yazıyı dön dön tekrar oku belli ki bu tür şeyler senin komedi anlayışın, az da olsa gülersin. Benim hakkımda bir yorum üzerinden muhteşem yargılarda bulunabilecek kadar kadim bir kişiliksen umuyorum ki mizah seviyeni de geliştirebilirsin. Gereksiz egoistliğini burada tanımadığın ve hayatında hiç var olmayacak insanlara yapıp kendini tatmin etmeni bölmek istemezdim ama oldu bir kere. Hadi şimdi git de bu egositliğini reel hayatta dene belki üç beş kişi sana seviyeni hatırlatır da yerini bilirsin. :) İyi seyirler

Gorki

@queenofzimbabwe benimle ne alıp ne veremediğin var. Ne şahsına münhasır ne mütevellit girdin benim yorumuma böyle algoritmalar yapıyorsun. Uydurmacalar, karalamacalar yapıyorsun. Yani yeter bıktım artık senin gibilerden, burada düzgün bir yorum yapamayacaksak ne işimiz var bizim burada. İlk argoyu kullanan sensin ve bunu da boş yere kullanıyorsun bir şey demediğim halde. Senin gibilerle uğraşamam açıkçası.

queenofzimbabwe

@Gorki sence seninle ne gibi bi derdim olabilir? Yorum yapmışsın yaptığın yorumu eleştirdim sonrasında bu eleştiriyi kaldıramayıp bana hakaret vari eleştiri yapmışsın. Sonra ben senin beni kendince hor görüp laf etmene cevap verince dert mi yakınıyorsun? Yazdığım iki yorumda da argo yok, istersen bir daha oku ya da birisi sana açıklasın. Eleştiri kaldıramayan birinin, yorum yapamamakla gocunması ilginç doğrusu :)

ManyakVAntepli

@queenofzimbabwe Zimbabve neresi la bu Mozambikin oralarda mı

Gorki

"Ama gelip karakterin müslüman/siyahi/yahudi/asyalı gibi özelliklerine tepki gösteriyorsan bomboş insansın dostum". Bunu örnek gösteriyorum sadece bana çamuru atan ilk sensin. Sonrasında bunu yazmam gayet normal yani onun için bana durduk yere bomboş adam tabirini dolaylı veya doğrudan kullanamazsın. Bunun yerine daha hafif bir dilde yazabilirdin. Tepki göstermedim bu arada bilgin ola.

queenofzimbabwe

@Gorki "yazdıklarımı anlamayacak kadar aciz ve yıkık birisin bence. İroni yaptığımı anlamayacak kadar da espri seviyesi düşük bir şahsiyetsin" "Ne diyeyim senin gibi kıt beyinliler yüzünden gelişemiyoruz. Ne ekonomik olarak ne de eğitimsel açıdan veya buna onlarca örnek verebiliriz bunun için. Acilen kendine çeki düzen vermen dileğiyle," aynen dost hakaret vari konuşan benim, ki etmen umrumda değil sen beni hakaretle suçladığın için belirttim. Eleştiri kabul etmiyorsanız, eleştiri yapmayın. Bu kadar net bunun ama, şöyle, böylesi yok maalesef ki.

queenofzimbabwe

@ManyakVAntepli Mozambik'den sola dön biraz dolan oralar, seni de beklerim krallığıma

Gorki

@queenofzimbabwe bence senin nickin başka bir şey olmalıydı da neyse şimdi bunu da buraya yazmak istemiyorum(Küfür veya argo anlamında değil sonra da bunu da yanlış anlarsın da şimdi .d). Ben diziyi eleştirdim seni değil ve bana çamur atmaya kalkışan sensin dolaylı veya doğrudan. Beni de eleştirmek zorunda değilsin. O kadar favori yapıtlar o kadar sevdiğim yapıtları her türlü eleştiren, bel altı muamelelerde bulunanlar var ve bunlara ben bir şey demiyorum ve demek de zorunda değilim ve sonuçta beni değil diziyi eleştirmisler yada kötü muamelerlerde bulunmuşlar açıkçası bunlar beni bağlamaz, tamam mı? Benim problemim bana olan oradaki yorumuna yüceldim ve böyle yazdım, durduk yere a, b yada e kişisine bir şey yazacak değilim. Bir daha kimseye bomboş adamsın deme de harbiden linç yersin özellikle de tanımadığın insanlara. Kadın mısın nesin artık onu da bilemem görmeden ne kadar doğru ne kadar yalan... Bence profilinde yazdıkların yüzünden aklın bulanmış olabilir en iyisi kafanı rahatlatman dileğiyle ve bunu da kötü niyetle de demek istemiyorum. Gülmek bile istemiyorum ama djfjjfjfjffj "Müslüman Marvel karakteri mi olurmuş?" bu cümle yüzünden mi her şey başladı hahahahhah Neyse olayı yanlış anladığın için affedeyim bari .d burayı da yanlış anlarsın da şimdi .d yazayım da.

queenofzimbabwe

@Gorki çok farklı şeyler yaşıyosun, sana akıl fikir diliyorum umarım en kısa zamanda ulaşır .d Profilimde ne yazmışım ki böyle diyor acaba diyerek okudum, dediğim gibi günde iki kere akıl fikir alıyosun tok karnına, hadi sana iyi seyirler :))

Gorki

@queenofzimbabwe lol

Sizde Katılın

Spoiler Ekle
Cevapla

3

8