Hayal kırıklığı olmadı

___Eru___

Kötü olacağını biliyordum, fragmandan belliydi ve öyle de oldu benim için.

ManyakVAntepli

Beklentimi düşürme la hiç mi elle tutulur yanı yok? Star Wars rewatch atacam bi gaz almam lazım.

GRİADAM

Obi-wan o dönem çölde meditasyon yapıp hayatını ve hatalarını sorguluyor. Pek macera içeren bir dönem değil, muhtemelen diziyi ellerinde hazır tattonie seti ve ucuz oyuncu olduğu için yaptılar.

KelAynak6

O engizisyoncu kızın Darth Vader'ın Anakin Skywalker olduğunu bilmesi başta olmak üzere saçmalıklar dizide diz boyu. Tam bir hayal kırıklığı oldu.

Gorki

Ben çok fazla şey beklemiyordum dizi öncesi ve Kenobi karakterini de çok sevmem ama yine de bir merak uyandırmıştı. Dizide şu an iki bölüm yayınlanmasına rağmen elle tutulur bir şey yok. Müzik, aksiyon ve görünüm iyi değil bence. Not: Umarım dizinin ilerleyen bölümleri bizi yanıltır.

azadd

Kafanızda kötü olacak düşüncesiyle izliyorsunuz ve en ufak bir hatada hemen gömme moduna giriyorsunuz. 2 bölüm itibarıyla ben beğendim.

Am i a joke to you

ilk bölümü izledim gayet güzeldi

___Eru___

en ufak bir hata felan yok, komple çöp dizi senaryosundan çekimine, oyunculuğundan hikayesine pislik götürüyor ortalığı

___Eru___

Bir dizi daha ne kadar kötü olabilir derken dibinde dibine gidiyor. sırf zenci diye kadını iyi yaparlar 5. bölümde.

___Eru___

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
dediğim gibi de oldu, zenci kadını iyi birisi yaptılar ahahrhaaharha

BusyyBusee

Genel bi değerlendirme yapayım. Star wars tadını versin, 2 ışın kılıcı 2 stormtrooper görsem yeter diyenler için yeter de artar bi dizi. Ama evrene hakim olanlar takip edenler olarak sadece fragmanında duyduğumuz müzik bile tüylerimizi diken diken etmeye yetti. Bu dizide müzik bile yok ne yazık ki. Uzun bi aradan sonra (the mandolarianı saymıyorum güzeldi) güzel bi yapım izleyeceğiz diye çok heyecanlıydık. Kaç kovaladan ibaretti. Reva denen kadını Obi Wandan daha çok ekranda görmemiz de sinir bozucuydu. Ancak leia çok güzel işlenmiş dizide hakkını yemeyelim. Ne beklerdik.. Bölümleri 50 dk 1 saat olan, Obi Wan'ın o yıllarda yaşadığı her şeyi iliklerimize kadar hissettiğimiz ve 2 film arasındaki dönemle ilgili kafamızda soru işareti bırakmayan A New Hope'a daha sağlam bağlanabilen bi dizi beklerdik. O açıdan tatmin olmadım. Ama Ewan McGregor'ı görmek çok mutlu etti özlemişiz. James Earl Jones'un sesini tekrar duymak da mutlu etti. Obi Wan ve Anakin arasındaki geçmişe ait 1 2 küçük sahneye yer verilmesi de hoştu. Birkaç güzel detay dışında güzel değildi. Sanki star wars evrenine yönelik hasret gidermeye yönelikti. İzlediğime pişman değilim eksikleri var ama beğendim yine de

EmirEfe

Leia'nın karakteristik özelliği sadece bana mı saçma geldi? Yani çocuk ve yetişkin iken oldukça farklılar sırf Disney Leia'nın dizide göz önünde olmasını istediği için bu dizide inatçı bir kişiliği olduğunu sanıyorum. Hatırladığım kadarıyla orijinal üçlemede Leia bu kadar inatçı bir kişi değildi.

Sizde Katılın

Spoiler Ekle
Cevapla

11

7