Stockholm Sendromu'nun icadı Clark

Told You So

Stockholm sendromu terimini bu "ünlü gangster" Clark icat etmiş. Bu bilgi zaten diziye başlamak için yeterli merağı uyandırıyor. Herhangi bir spoiler vermek istemiyorum ama şunu da söyleyebilirim ki Clark'ın çekiciliği, olaylardan sıyrılabilme yeteneği bana "Sıkıysa Yakala" filmini anımsattı.

Agent Cooper

iskandinav dizisi ve mini dizi olması sebebiyle izlemeye başlıyorum bugün bakalım nasılmış

murdock0

dizi genel olarak akıcıydı ve hayatını güzel işlediler ancak stockholm sendromu olayını hiç işleyemediklerini düşünüyorum hemen geçildi hiç üzerinde durulmadı ayrıca gereğinden fazla sex vardı ama genel olarak sıkılmadan izleyebileceğiniz çerezlik bir dizi zaten bill skarsgard underrated ve iyi bir oyuncu bu yüzden izlenir

maryjane1

son yorum yazan arkadaşa katılıyorum. aslında dizi genelinde insanları, ikna kabiliyeti ve konuşmasıyla etkisi altına aldığını görüyoruz ama rehin sahnelerindeki o bildiğimiz celladına aşık olma durumunu tam olarak göremiyoruz bence. yani bu olay la casa da papel de bile daha iyi gösterilmişti. tabii BENCESİ BU. ayrıca bill role çok yakışmış. diziye bakarsak akıcı ve eğlenceli. güzel bi anlatım var, travmalara tam girilmemiş üstten bi geçilmiş ama yine de eksikliği hissedilmiyor. güzel işlenmiş. o eskitmeli kamera efektleri falan da iyidi. bence de cinsellik biraz fazlaydı. yani genel olarak güzeldi. tek oturuşta bitirmelik ama nedense underrated bi dizi. daha fazla duyulmalı..

Sizde Katılın

Spoiler Ekle
Cevapla