Disney sal şu Marvel'ı artık hakkını verecek birisine...

Bilotector

Bence Disney değil de HBO falan yapsaydı daha iyi bir yapım olurdu. Bu yapımın bol kanlı ve bol bol dövüş koreografileriyle dolu olmasını beklerdim, dövüş sahneleri tatmin etmedi, ortadan dövüş falan yoktu çünkü; uçma, atlama, zıplama, duvarlara savrulma, sopa savurmayla vakit doldurmuşlar. Moonknight zaten hiçbir zaman ciddiye alınmış bir karakter değil, halbuki Batman kadar ciddi bir potansiyeli var(Batman en sevidiğim karakterdir bu arada. Moonknight'a da sırf dış görünüşünden dahi hayran kalmıştım, çok iserdim şöyle güzel dövüş sahneleri izlemek) Yani keşke Harry Potter varimsi değil de, Game of Thrones varimsi olsaymış. Oyunculuğa diyecek laf yok, Oscar Isaac'i sevmem ama hakkını vermiş. Müzikler de iyi. Sinematografi de iyiydi. Kostümler efsane, İki kostüm de şahane. Steven'ın kostümünden bende de olsa da takım elbise diye giysem =) Dediğim gibi, keşke daha ciddiye alınsa şu yapımlar. Çoluk çocuk bunları zaten izlememeli, yap kardeşim kan banyolu bir şeyler, şu bembeyaz kostümün kızıla boyandığı süreci bir biz de izleyelim yahu.

ManyakVAntepli

Film başına 2 milyar dolardan fazla para yiyor sence bu mümkün mü? Daredevil, Punisher falan +18 olacak deniyor da bakalım olacak mı..

Wesbtastic Person

Disney'in elindeyken Marvel hiçbir yapım bol kanlı, dehşet verici veya +18 olmaz. Belki Punisher olur onu da zaten rolü canlandıran Jon Bernthal +18 olursa sadece dönebileceğini söylemişti.

KMikaelson

Marvel sadece disneyle anlaşmalı değil sonyle de anlaşması var.

Cherno

KMikaelson, yok direkt disney ait, sony zamanında bir iki karakterin telif hakkını almıştı o kadar

Sizde Katılın

Spoiler Ekle
Cevapla

4

2

23