Neden Regular Show

EfemericreisTR

Regular Show , beni kendine çeken çizgi dizilerin en başıdır. Gerek ince şakaları , gerek karakter tasarımı, olay örgüsü, karakter davranışları ,yaratıcı bölümleri ve konuları ile hep etkiledi. Ayrıca bazen kendimden de bir şeyler gördüm, ben de böyle bir şey yaşadım tarzında; bknz: Regular Show 4.Sezon 37.Bölüm 'Steak Me Amadeus' Regular Show 5.Sezon 25.Bölüm izle 'Video 101' Regular Show 5.Sezon 37.Bölüm izle 'Real Date' Hayata bakış açım gerek Skips'in sözleri / Benson'un öğütleri / Mordecai ile Rigby'nin başına gelenlerden ders çıkarma vb.

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
(mordocai gibi aynı anda CJ yi sevip Margaret'i unutamamak gibi hataları)
gözümü ve algılarımı açtı. İleride çocuğum olunca oturup tekrar tekrar çizgi dizilerdendir. Ama ek olarak mini bir 9. sezon çıkabilirdi neden parktan ayrıldılar / ayrılma aşamaları gibisinden . Hayatıma mordo ve rigby gibi azıcık minik aksiyonlar kattım :D (ufak tefek :) ) izledim en iyi Show budur B)

EmirEfe

Zaten baktığın zaman artık CN'de bu tür diziler tarih oldu ve final yapmaları değişmeleri için isabet oldu.

wien

Yetişkin dizisi olarak tasarladığı ve buraya evrildiği için çok iyi bir dizi. Bölüm sayısı çok fazla ve bunun nedeni gerçek hayattan çok şey barındırıyor olması. Zorladıkları hayal gücü bir yere kadar tabiki. Yeniden çekmek isterlerse bir on, on beş yıl sonra olur diye düşünüyorum. Yeni şeyler yaşaması gerek yapımcıların.

Trash boat

Günlük hayatta yaşanılabilecek şeylerden bahsedilmesi epey hoş oluyor , kendinizi kolayca kaptırabiliyorsunuz ayrıca birbirinde farklı karakterlerin olması diziyi güzelleştiriyor , birini sevmeyen diğerini sevebiliyor . Çoğğunlukla birbirinden farklı konulardan bahsetmeside güzel oluyor , bir bölümde dünya rekoru kırarken diğer bölümde de Transformers kuş savaşı başlatabiliyorlar . konu televizyonda yayınlansa çok izlenecek bir dizinin çizgi film versiyonuymuş gibi olduğundan yine ilgisini çekiyor . Espiriler güzel ve bölümlerde farklı temalar işlenilebiliiyor , örneğin bir bölümde Avustralya Teması olurken diğer bölüm kar fırtınalarıyla vs. ilgili olabiliyor . bir de müzekler var , rock müzik iyidir , nerede kullanmaları gerektiğini de biliyorlar , ondan dolayı müziklerin de diziye büyük katkıları oluyor . Kısaca tek bir konsepte bağlı kalmadankendi temalarını oluşturan güzel ve başarılı bir yapım diyebilirim herhalde .

Eggscellent

Biz tüm zamanların en şanslı çocuklarıyız. O zamanlar harbiden kaliteli diziler vardı. Regular show başta olmak üzere tabii ki. Şu an hiçbir tane düzgün, çocuksu olmayan çizgi dizi yok. O yüzden bitti diye üzülmeyin dostlar yaşandı diye sevinin.. Benim için yeri çok büyük bu dizinin. Her bir karakterden ayrı ayrı çok fazla şey öğrendim. Öncelikle spoiler verebilirim ister istemez aldığım dersler hakkında belirteyim. Benson: Ondan hayatta hırslı olmak gerektiğini, onurun yerler altına serilemeyecek kadar şerefli olduğunu, hayali için asla pes etmeyip yiyeceği yemeği bile akşamdan hazırlayıp sabah vakit kaybetmek istemeyecek kadar işkine ve hayaline aşık olmayı öğrendim. Thomas: Gerçek arkadaşların hayatta statüden ve paradan daha önemli olduğunu öğretti. Gerçek arkadaşlıklar kurmanın ve o arkadaşlar için yeri geldiğinde kendi çıkarına dahi olmadığını bilmesine rağmen bile fedakarlıklar yapmanın önemini öğretti. Ayrıca kimsenin dış görünüşü ile onun hakkında kesin yargılara varamayacağımızı öğrendim. Mordecai: Bazen sadece tek bir şeyi, tek bir insanı istersin ama çoğu zaman aklındaki o tek kişi sana iyi gelen, seni mutlu edebilecek kişi değildir. Bunu bilmene rağmen devam ediyorsan sonun sadece hayal kırıklığıdır. Hayatta bir şeyleri zorlama özellikle ilişkileri. Çünkü herkes için sonunda daha iyisi bir yerlerde vardır. Rigby: Kıskançlıklarının esiri olunmaması gerektiğini, yanında dostum dediğin kişiye sırf onu kıskandığın ve senden daha iyi olduğu için kazık atmamak gerektiğini, çünkü gerçeklerin bir gün ortaya çıkmak gibi kötü bir yanı olduğunu öğretti. Aynı zamanda hayatta hiçbir şey için geç değildir. Rigby ile herkes lise mezunu olmadığı için dalga geçmişti ama o 20 yaşından sonra liseden mezun oldu ve kimseye kulak asmayı öğretti. Pops: Dünyayı kurtaracak kişi olduğunu söylediklerinde kimse ona inanmadı çünkü o çelimsizdi, güçsüzdü. Ama keşişin sıkı çalışmasıyla onu zorlayarak kendine inanmasını ve başarabileceğini ona kanıtlamasını sağladı. Ve o dünyayı kurtardı. Skips: Ömrünün sonsuz olması onun için bir işkenceydi, o hayatında değer verdiği herkesin birer birer gidişini seyretti. Hayatta çoğu şeyin bir sonu olması olmamasından daha iyi. Çünkü her efsane bir gün ölür, her güzel şey elbet bir gün biter. Sonlar güzeldir. O sonu en doğru en asil şekilde yazmak en güzelidir. İçine kapanık olmak kötü değildir. Çünkü yalnızlık sadece yalnız olmak değildir. Bundan daha fazlasıdır. Kendinle geçirdiğin vaktin herkesten ve her şeyden önemli olması seni hayata kazandırır. Kas Adam: Zamanın en iyisi olmanın da zamanların hiçbirinde iyi olmamanın da bir önemi yok Çünkü kendine inanırsan bira göbeğinle bile yeniden başarabilirsin veya yeniden başlayabilirsin. Hiçbir zaman geç değil. İnsanlar sadece konuşur ama efsaneleri gün sonunda konuşanlar değil çalışanlar yazar. Efsaneler asla ölmez. Kaçırdığım birçok detay olabilir ama uzunca düşündüm aklıma gelenler bunlar.

Sizde Katılın

Spoiler Ekle
Cevapla

9

10

6

Skips
Regular Show - wien yazdı.

4

20

30

12

3

24

4

48

17

10