Alternatif Son Yarat (24. bölüm finaldir)

Amolelon

Uşaklar 24. bölümü final kabul edip erenin dünyayı yok edip işi bitirdiği kabulünü yapıyorum ve geri kalan bölümleri izlemiyorum. 25-26 daki ereni durdurmalıyız, Bu gidişata hayır, Gel sen de bir mum yak gibi bol liberal sol naralı 2 bölümden sonra tahminimce misaka da ırkçılık çok kötü bir şey felan da dediğinde yönetmenin zorla ereni özellikle çarpıcı olsun diye misakaya öldürteceğini sezdim. böylece soğuk intikamımızı tam alırken bundan çıkar sağlayacak yegane dostlarımızın bize tam olarak empati kuramadığımız ahlaki kodlarla sırtını dönmesini izleyecek ve kafayı yeyip monitörü yok yere kıracağız o yüzden 24. bölüm finaldir kapatın gidin arkadaşlar.

Sol Asus

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
neredeyse tüm tahminlerin doğru ama dünyanın%80'i zaten ölecek

Babaskici33

Eren dünyanın yok etmesi deki amaç marley ile eldia birlik olmasıni sağlamak için olduğunu düşünüyorum bu uğurda kendini baş kötü olarak gösterip yıllarca eziyet çekmiş olan eldiyanlilar marleyle normal insan muamelesi görmesi için çoğu hamleyi erenin yaptığını düşünüyorum belki teyzesinin ölümde belki eren sorumluydu o zaman ki saldırgan dev taşıyıcısi sayesinde teyzesini öldürtmuş olabilir Eren kimsenin sevmediği ama mutlak barışı sağlayan biri olarak ölecek belki respect eren(Hiç manga okumadım sadece anime izleyerek olabilir dediğim bir şeyler.Ayrıca herhangi bir ters köşe yapmazsa eren biz eziyet gördük sıra dünya eziyet görsün diye çocukça bir düşünüşle dünyayı yok ederse kötü final yapan animler arasına girir

SADECEYUSUF

@Babaskici33, kanka tam emin değilim ama sanırım zaten Marley yok oldu. Mangasını okumadığım için bilmiyorum ama son bölüm de kendi vatanı yok olunca Annie'nin pes ettiğini hatırlıyorum.

Sol Asus

@Babaskici33 knk dediklerinin hepsi doğru güzel tahmin etmişsin (mangayı okudum) de ölen teyzesi değil halası.

Muberald

Anime için özel son yapabilirler yani

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Eren ölmeyebilir, hikaye mutlu sonla bitebilir, ymir ve hayat ağacıyla ilgili daha çok bilgi öğrenebiliriz vs çünkü 3 zaman dilimi var 1. Manga öncesi, 2. Manga, 3. Anime
buna göre olurda animeye özel son olursa final yüzünden diziden nefret edenleri bile tatmin edebilir ama bu olma ihtimali çok düşük bir olay.

Sol Asus

@BordoBerat evet belki yaparlar ama mutlu son çok saçma olur böyle bir anime nasıl mutlu bitsin.Bence

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Eren yine ölsün ama şu açıkları kapatsınlar hayat ağacı gibi.

Sizde Katılın

Spoiler Ekle
Cevapla

9

1

7

4

5

7

7

6

4

7

12

6

9

5

8

9

6

12

25

12

5

7

17

6

7

17

6

19

15

22

8

10

5

27

6

3

14

2

20

58

7

9