İzlenirmi ?

DoruKkK1414

izlenirse nedenlerini yazar mısınız zira İmdb puanına bakıyorum 9.3 gibi korkunc yüksek bi puan ama site puanına bakıyorum 7.7 yani kararsız kaldım izlenir yada izlenmezs nedenlerini acıklar mısınız ?

ManyakVAntepli

Boş vaktinde tüketebilirsin zira bölümleri akıyor ve yer yer tebessüm ettiriyor. Bundan çok daha iyi romantik animeler var ilk önerim bu olmazdı şahsen.

Am i a joke to you

Animelerde imdb puanına bakma ve o eski puanı şuan imdbde 8.0

Refleks

Animeler de IMBD ye bakma çünkü anime'yi izlemeyenlerde puan sallıyorlar. Ama ne anime de, ne de her hangi bir başka tür yapıtta başkalarının verdiğini puana göre karar verme. Çünkü başkalarının verdiği puana göre bir yapımı izleyip izlememek çok saçma bir şey. Onun haricinde bu animeyi izlemedim ama mangasını okumuştum. Romantik/Komedi ağırlıklı bir miktarda dram olan güzel bir anime.

Toprak Dörtyol

Gayet iyi bir anime yeni başlayanlar için öneririm sadece ana karaktere aşık bir lezbiyen var onun dışında herhangi bir +18 lik bir durumu yok,ailenizle izleyebileceğiniz bir anime :D

Cansuylmaz

bir kaç bölümü gülümsetiyor ama komiyi çok sevemedim

ismim-mismim-yok-benim

puana bakıp dizileri izlemeseydim şimdiye kadar çok dizi ve animeyi izlememiş olurdum ve insanların düşük verdiği ama benim beğendiğim çok dizide vardır. her zman puanın 10da 10 olmasını bekleyemeyiz. ben konusunu beğenrsem ilzerim. bence sizde ona göre bakın. mesela sitede bazen kdrama yükleniyo daha az önce gelmiş birisi hemen açıp 1 veriyor mesela ama aslında yeni eklenmiş kaliteli bi dizi daha sadece kimse puan vermemiş. bi salak çıkıp 1 basıyo her kdramaya. hatta nickini hatırlıyodum ama şuan unuttum.

The Adaptator

Şu an 7.bölümü bitirdim, çoğunluka 1.5x veya daha yüksek hızda izledim. Ben çok beğenemedim nedense. 2 haftada 1 bölüm izliyorum öyle canım sıkılınca. Sarmadı nedense.

Sizde Katılın

Spoiler Ekle
Cevapla