Looney toones özlemi çekenler baksın

ManyakVAntepli

Tabi benim gözümde bi looney toones kalitesinde değil ama çizim tekniği, müziklerde kullanılan enstürmanlar falan sizi o döneme yani 70-80 lerin disney çizgi dizilerine götürüyor. Tek oturuşta bitirdim kafa dağıtmalık bir şeyler arıyorsanız bakabilirsiniz.

queenofzimbabwe

Looney Toones olarak değil de bence farklı olarak bakılması lazım, çizimler eski disney çizimleri gibi. Mickey Mouse, Betty Boop çizimlerinin aynı tipi. Ama konu çok farklı, yetişkin izleyiciye hitaben yapılmış, ben beğendim. Kısa zaten 15 dk bölüm ama dizi 10 dk kadar sürüyor. Seyir zevki yüksek, izlenir.

Venus00

2017 yapımı ps4 için oyunu var. Onu diziye uyarlamışlar

agnctm

yemek yerken bitirdim oyunu baya zevkli buda fena sayılmaz

Omer17TR

(cuphead show ile alakalı looney toones ile değil) (parantezlere dikkat edin) Kendisinin oyunu var oyununu bütün bölümlerde S (en yüksek derece ile) bitirdim ilk başlarda alışamasanızda rehber sayesinde oyununa alışabilirsiniz (1. sezon spoiler söyleyeceğim) bölümün ilk 4 bölümü oyundan bağımsız saçma bölümleri var 2. sezonu bekliyorum 1. sezonun sonunda chalice ile tanışan bizimkiler hapishaneye düşmüştü kız yüzünden (2. sezon trailer spoiler) hapishaneden kurtulacaklar ve oyunda olan 2 karakteri sevgili yapıp şimdi daha da ilginç bir düzeye taşınmış olay ilk sezondaki gibi 15 dk lık kısa bölümler olsada 26 dakikalık ve 17 dk lık bazı uzun bölümlerde eklenmiş

Sizde Katılın

Spoiler Ekle
Cevapla