Güzel dizi

TheBone

Öncellikle dizi güzel, izlenir fakat bu puanı hak eder mi orasını bilemedim. 7.8 falan hakkıymış gibi geldi bana. Güzel bir senaryosu var, akıcı ve sıkmıyor. Özellikle ilk iki bölümün nasıl bittiğini anlayamadım. Oyunculuklar mükemmel olmasa da başarılı. Çok uzun metrajlı bir Hollywood filmi izlemişim gibi hissettim diziyi bitirdiğimde, tek oturuşta bitirmiş olmamın da bunda etkisi vardır muhakkak. Güzel bir aksiyon dizi arayanlara önerebileceğim bir dizi, ayrıca beğenenlere de "Warrior", "Kingdom (ama bu zombili olan değil, Frank Grillo'nun oynadığı)", "The Punisher" ve "Bodyguard"ı tavsiye ederim. İyi seyirler.

Gorki

Ben daha fazla puan veriyorum. Banshee'den sonra Banshee tarzı bir dizi arıyordum bu dizi ise bilhassa "cuk" diye oturdu. Oyunculuklar fazla güzel değil. Aksiyon tam yerinde. Biraz da gizem işin içine girince tadından yenmiyor. Ritchson yerine başka bir aktör bulunabilirdi. Mesela Jensen Ackles yada Stephen Amell veya onun kuzeni ama yine de yoklukta gider. Keşke Ackles olsaydı ya. Ah be üzümlü kekim.

Hiki da kid

Banshee iyi diziydi ama banshee de şu fbi cia olayları fazla olmadığı için çok hoşuma gitmişti. Her dizide fbi cia kumpasları oyunları falan derken NYPD de staj yapmış kadar oldum. Umarım bu dizide pek fazla yoktur.

Amolelon

Her şeyiyle vasat bir dizi arkadaşlar. İzlemezseniz bana teşekkür edemezsiniz çünkü yanılıp yanılmadığımı anlamamış olursunuz ama izledikten sonra Bizim Miraç demişti izlemeyin diye hak verebilirsiniz. Normalde neden kötü neden iyi olduğuna dair detaylı bi şekilde anlatırdım ama üşendim. eğer ön lobunuz yeteri kadar gelişmişse bu diziden zevk almanız çok meşakkatli olacak.

ilkeraydn

Puanım 6.5. Daha iyi olabilirdi. Dc comics'den fırlamış bir karakter gibi olmuş. Filmden sonra güzel oldu ama. Filmde hangi kafayla Tom Cruise'u oynatmışlar anlamadım.

Sizde Katılın

Spoiler Ekle
Cevapla