overrated

zyarentekin

Kafa dağıtmalık entrika vs. içeren bi gençlik dizisi arıyorsanız güzel de milletin abarttığı kadar yok.Imdb 8.4 puanı hak eden bir dizi değil. Yine de sarıyo izlenir yani ama bi mesaj falan vermiyo vakit geçirmelik sadece

Agent Cooper

ota shite overrated demekle overrated olmuyo diziler. müzikleri oyuncuları karakterleri işlenişi tam bi HBO klasiği gibi olan tutmuş bi diziye overrated demek için hater olmak lazım. HBO müthiş bi gençlik dram dizisi yapmış.

Venus00

Agent hakli

ohmygat

Bu dizideki sinematografiyi hiçbir gençlik dizisinde bulamazsınız. Labyrinth'in dizi için yapmış olduğu albüm o kadar iyi sahnelere yediriliyor ki ve Zendaya karakterini bir bağımlıyı o kadar iyi oynuyor ki ben çok beğeniyorum diziyi. 2. sezon Cassie'nin oyuncusu tavan yaptı o duygusallığı içsel bunalımlarını çok iyi gösteriyor. Zaten bütün karakterlerin hep bir travması var ve çoğu aile sevgisinin eksikliğini gördüğü için hatalar yapıyorlar. Dizideki başka filmlere, sanatçılara olan referanslarda çok iyi görünür yönetmenliği aşırı iyi döktürüyorlar. 2. sezon 1. ve 4. bölüm iyiydi 2-3 geçiş bölümü gibiydi dizi de eksikler de var mesela Mckay karakteri vardı cinsel saldırıya uğramıştı ama unutuldu sonra işlenmedi bile o konu da eksikleri var benim puanım diziye 10 üzerinden 8 ama 2. sezon tamamlanınca artabilir.

ohmygat

Ben diziyi ilk sezon yayınlanırken izliyordum o zaman tr'de popüler değildi biliniyordu ama şimdiki gibi değildi ve 2. sezon çıktı çok toxic bir fan kitlesine sahip oldu. zamanında skins dizisi yayınlanırken effy karakterine özenip intihara özenen tipler gibi

ManyakVAntepli

Dizide overrated olan tek şey zendaya onun dışında başka bir şey yok.

Asklepios

Şahsi fikrim Zendaya=Tarihin en şişirilmiş balonu.

Gorki

Buranın başlığı falan kapatılmıyor mu? Acilen kapatılsın. Savaş mı açalım?

Emil_Aze

Şahsen ben dizideki hiç bir karakter ile bağ kuramadım. "fena değil" dediğim gözlüklü kilolu kız bile Wattpad yazarı çıktı. Ha bir de ekrana sürekli penis çıkması olayı var. Bir yerden sonra sırf "koyduk" demek koymuşlar gibi geliyor. Uzun lafın kısası bana hitap etmedi bu yapım. Peki dizi overrated mı? Bilemiyorum, ben ne bu dizinin aşırı övüldüğünü gördüm ne de "Zendaya bacımın taşşakları" diye yorumlar. İMBD konusuna gelirsek orda da No Way Home diye bir gerçek var.

zyarentekin

Oyunculuklara ve sinematografiye bir şey dediğim yok zaten. Dizinin konusu genel sıradan bir gençlik dizisi çok da bir olayı yok benim gözümde. Karakterler inanılmaz hiçbir dizide bulamaycağımız karakterler değiller. Olay örgüsü inanılmaz hiçbir dizide görülemeyecek olaylardan oluşmuyor. Dizi kötü değil zaten izlemeye devam ediyorum çünkü gençlik dizisi izlemek hoşuma gidiyor zaten. Sadece demek istediğim şuan aşırı popüler bir dizi ve bu kadar popüler olacak bi olayı yok.

Venus00

Diziyi kötüleyecek bişey bulamıyorlar diye şimdide zendaya’nı kötülüyorlar yok aman tanrım ekrana penis çıkıyormuş 😂 komiksiniz

Asklepios

@Venus00 Açıkçası diziyi izlemedim kötü veya iyi olduğuna dair hiçbir fikrim yok. Forumda uzun süredir varım arada sırada girip konu başlıklarına bakarım ve bu konu başlığını görünce insanlar dizi hakkında ne düşünüyor diye bakmak istedim o yüzden diziyi kötülemek ile herhangi bir alakam yok dizi hakkında yorum bile yapmamışım :) Zendaya'nın bir çok yapımını izledim ve kendisini gerçekten başarılı bulmuyorum zaten yorumumun başına "Şahsi fikrim" diye eklemişim. Son olarak diziyi izlememiş birisi olarak sürekli penis çıktığını ben bile biliyorum ama yinede bunun diziyle veya Zendaya'nın oyunculuğu ile hiçbir ilgisi yok alt tarafı bir kişi bu durum hakkında şikayetçi olmuş, ki bu doğal bir şey haklı buluyorum kendisini. Toparlamam gerekirse insanlar kendi fikirlerini belirtti diye komiksiniz demen biraz komik olmuş :/

Am i a joke to you

Ben ilk 5 bölümü izledim zendaya bence de çok kötü bir oyuncu diziyi de kötü buldum en başta yazan arkadaşa katılıyorum

1Erkam

zendaya balon gerçekten

HUSH2M

İlk sezon iyidi a24 ün içinde olduğu her iş belli bir seviyenin üstünde oluyor zaten. Ama ikinci sezon için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.

Baran efe

Yani diziyi begenmeyebilirsin ama her begenmedigin ve popüler olan diziye'de overrated demek çok saçma. Bu ikisi çok farklı şeyler.

zyarentekin

ARKADAŞLAR DİZİYİ BEĞENDİM.BEĞENMEDİĞİM İÇİN OVERRATED DEMİYORUM. ABARTILDIĞI KADAR BİR OLAYI YOK DİYORUM. izleyip bitirdim gençlik dizisi drama entrika izlemek isteyenlere de tavsiye ederim gayet güzel. ama twittera imdb puanına bakıp gözünüzde büyütmeyin abartıyor insanlar.

queenofzimbabwe

Diziyi seviyorum ama overrated. Bizim yaşam stilimize karşı çok aykırı bir anlatım olduğu için karakterlerle bağdaşmak çoğu kişi için zor olabilir ama aslında hepsinin entrikalı hayatlarının ardında çok sıradan problemler yatıyor; kendini sevip olduğun gibi kabul etmeme, kıskançlık, ebeveyn kaybetmenin ardından oluşan problemler, sosyal yaşamın ürkütmesi, baba-anne problemleri, ilişki problemleri vs. Ama tekrardan evet overrated, sosyal medyada o kadar çıkıyor ki izlemek istemeyen bile merak ediyor. Ama açıkçası diğer ergen dizilerinden çok da bir farkı yok.

Sizde Katılın

Spoiler Ekle
Cevapla

5

6