İzlenir mi ? (Diziden Spoiler İçermez)

YunusEI

-OLAYLAR ÖNCESİ- (The Suicide Squad) Suicide Squad'ın Project Starfish görevi sırasında Starro'nun Amerikalılar tarafından bulunduğunu içeren hard diski Albay Rick Flag basına göstermek için alır fakat Waller bu riski alamayacağı için görev öncesi Peacemaker'ı (Christopher Smith) hard diski binadan çıkmaması için görevlendirmiştir. Barışa saplantılı ve görev bilinci yüksek olan Peacemaker hard diskin basına verileceği şekilde ulusal kriz çıkacağını düşünür ve olay kişisel bir boyut alır bu yüzden de Rick Flag'i öldürür, sonrasında hard diski Ratcatcher 2 (Cleo Cazo) alır bu yüzden Peacemaker onun da peşine düşer, ona silah doğrultur tetiği çekeceği anda karşısına Bloodsport (Robert DuBois) gelir ikisi aynı anda birbirine tetik çeker fakat Bloodsport'un mermisi daha küçük yapıda olduğu için diğer mermiyi geçip Peacemaker'ın boğazına saplanır ve yere düşer ardından kalan Suicide Squad üyeleri Waller'ın emirlerine karşı gelip Starro'yu öldürür ve bedeni Peacemaker'ın bulunduğu binanın üzerine düşer ve o da binanın altında kalır. -PEACEMAKER- Beden olarak diğer insanlara nispeten daha güçlü olan Peacemaker o kadar yara üzerine yaşamayı başarır ve hastanede uyanır, uyandıktan sonra evine gider fakat hala cezası olan bir mahkumdur bu yüzden Murn ve ekibi Peacemaker'a bir görev şartıyla (Project Butterfly) hapishaneden çıkma şansı tanırlar. Fakat Peacemaker'ın Project Starfish sonrası barışa olan saplantısı sarsıldığı için görev bilinci de etkilenmiştir dizinin de konusu Peacemaker'ın barışa olan saplantısının sarsılması üzerinedir, diziyi ünlü yönetmen James Gunn yönetir ve dizi HBO Max üzerinde yayınlanır İyi Seyirler.

tcknmx

artısıyla eksisiyle dc nin Jokerden sonraki tek başarısı bu. (karakter olarak işlenmesi dizi/film ile alakalı değil.)

CSA3

Bunu izlemek için öncesinde filmini izlemek gerek midir ?

Gorki

@CSA3 evet kesinlikle izlemen gerekiyor filmden sonraki olayları konu alıyor.

Rick Sanchez_

başlıyacaklar sucide squad 1 le 2 yi izlemeli 1 şart deyil ama 2 deki karakterler 1 dede var

Refleks

Bence gerek yok. Ben filmleri izlemeden izledim, yine keyif aldım bir sorunda olmadı. Zaten Sucide squad filmlerini sevmiyorum. :)

Leugmaur

@Refleks bence izle birinciyi ben de beğenmedim ama 2 çok iyiydi 1 e kıyasla. Diziye gelince harika bir antikahraman dizisi olmuş,mizahı da harika. James Gunn iyi iş çıkarmış, beni şaşırttı.

Sizde Katılın

Spoiler Ekle
Cevapla