Yüksek imdb puanı

Hiki da kid

Yüksek imdb puanı yanıltır mı? Diziyi izleyen var mı? Klasik Western için oldukça yüksek imdb puanı var.

Agent Cooper

8k üzeri oya 9.1 oy yanıltmaz. ben henüz izlemedim listeme aldım hepsi çıksın izliyicem. kesinlikle harika bi diziye benziyor internette baya övülmüş.

Hiki da kid

9.2 lik bir olayı yok. Yayınlanan bölümleri izledim.10 üzerinden 7 veriririm ilk 3 bölüme

UbydllhZoe

Kişiye göre değişir hikaye bazlı olarak çokta bir şey anlatmıyor diyen olacaktır fakat hikayenin sadeliği bile birçok diziye ve senaryoya bedeldir diziyi izlemiyor yaşıyor hissi aldım açıkçası. Böyle dizileri bulunca mutlu oluyorum.

Kartopi

İlk 9 bölümü izledim. 10 üzerinden en fazla 8.2 civarında. O kadar yüksek imdb puanını hak ettiğini düşünmüyorum.

Venus00

Dizi bana göre aldığı puanı hak ediyor, benim beklentilerimi 10/10 karşıladı

Brewery

Bugün itibari ile imdb puanı 9.0 Tam 33.000 oy kullanılmış ve kullananların %54ü 10 puan vermiş. Bence kötü çıkma ihtimali yok, beğeni seviyesi izleyenlerin zevkine göre değişir o ayrı. En kısa zamanda başlamayı düşünüyorum.

Agent Cooper

imdb top rated dizide de 50lerde. an itibarı ile başlıyorum bence de çok kaliteli bi dizi çıkacak.

agnctm

dizi ağır feminazi içeriyor baş rol karakterini ön planda tutacaklar diye diziyi katletmişler western yapım bir şey bekleyip kızıl derililerle haydutlarla falan savaşma bekliyorsanız izlemeyin ki zira kızıl derililerin en kötü topluluklarından "komançi"lerden biri baş rol oyuncusuyla takılıyor :d evet normalde kızın kellesini alıp derisini yüzüp çorba falan yapması gerekiyordu ama burada komançi medeniyetli baya medeniyeti de geçtim tanrı falan diyor baya saçma bir dizi belli bir yere kadar zorda olsa belki düzelir diye izledim ama artık çekilecek gibi değil k*dın bir ana karakterin ön planda olup 1800 lü yıllarda maks yapabileceği şeyin 241412412 katı daha özgür hareket ettiğini görmek istiyorsanız izleyebilirsiniz

Agent Cooper

bitirdim. dizi kelimenin tam anlamıyla destansı evet destansı. aşırı epik bi western olmuş. karakterleri ve yan karakterler bile özenle seçilmiş (çok iyi sürpriz yan karakterler var), hayran hayran dinleten western aksanı var, cowboy pantolonları ve kadın elbiseleri olsun kasabaları olsun, saloonlar falan dönem atmosferini oldukça kaliteli bi şekilde yansıtmışlar. 1800lerin sonlarından bi yankee ve bi dixie bile farkı anlayamaz. gerçekten oldukça kaliteli ve uğraşılmış. maliyet bölüm başı 10 milyon dolarmış. son zamanlarda izlediğim en kaliteli dizi oldu. imdb puanım 9 yukardaki feminazi falan diye boş yapan kişi kadınlara olan öfkesi yüzünden diziden tat alamamış. üzüldüm onun adına. gerçekten çok iyi dizi. benim imdbde 9 verdiğim dizi sayısı 10u geçmez. umarım 2. sezon da ilk sezon gibi kaliteli bi hikaye gelir.

UbydllhZoe

@Agent Cooper katılıyorum tüm duyguları içeren çok güzel bir yapım olmuş sezon finali değilde final beklerdim ben açıkçası.

Agent Cooper

@UbydllhZoe evet çok yakışırdı böyle zirvede bitirmek. kült yapardı diziyi belki de. ben de final bekledim ama 2. sezon gelecekmiş.

falafelspor

şurda yazan redpillci kadın düşmanı avelin fikirlerine aldırmayın dizi bölümleri altındaki yorumlarda da karşısınıza çıkacak çünkü. amerikalı genç bir kızın kadınlığını keşfederken kendi gözünden amerika topraklarındaki zorlu yaşam mücadelelerini gayet güzel anlatmışlar dizide. kadın düşmanı bir ebleh değilseniz gayet de seveceginiz bir dizi.

Amolelon

K*dın baş rol hiçbir şey izlenmez. Salt zorlama politik doğruculukla izleyen çileden çıkarılabilir. @agnctm kardeşimin sözlerine itibar ediyorum ve diziye direk başlamadan paslıyorum arkadaşlar...

Sizde Katılın

Spoiler Ekle
Cevapla

3