yeni sezon

Elfidaaa

bu sezon güzel toparlamaya çalıştılar keşke daha uzun olsaydı ya. cidden ses efektleri olsun, sineması olsun mükemmel

mylittlefairy

Bana kalırsa tamamen geçiş sezonu olmuş elle tutulur bi aksiyon, kırılma noktası pek hissetmedim. Daha çok bilgi verilmeye olayların çıkış yeri ve gidişatını anlatmaya çalışmışlar bu yüzden daha uzun bi sezon olabilirdi. Umarım 3. Sezon 2 gibi olmaz ve daha çaplı bişeyler yaşanır.

GRİADAM

The Witcher: Nightmare of the Wolf (2021) Filminden sonra bu işin formülünü çözdüklerini düşünmüştüm ama hala laga luga peşindeler. Dizi-film dediğimiz kavramlar görsel hikaye anlatma metotlarıdır, bunu da hikayeyi seyirciye yaşatarak anlatırsın ancak bu dizinin anlatım dilinde ciddi pürüzler var. 200 milyon dolar bütçelerden bahsediliyor nereye harcanmış bu paralar.

Bilotector

Ben ilk sezonu çok beğenmiş birisiyim. Özellikle 1.sezon 1.bölüm benim için tüm dizideki en iyi bölümdür. Nightmare of Wolf animasyonu da mükemmel ötesiydi, içimden "bu adamlar bu işi yapıyor, dizi emin ellerde" demiştim. Yeni sezonu izlemeden önce de tek solukta ilk sezonu tekrar seyrettim. Bunu yapınca tabi 2.sezondaki eksen kaymasını daha iyi fark ettim. Benim için bu 2.sezon bir rezaletti. Ya aslında finale kadar her şey tolere edilebilir, ama o final var ya Witcher evrenine, oyunlarına, kitaplara her şeye bir hakarettir. Bunların hep şu kadın yönetmenin başının altından çıktığını biliyorum kendi keyfine göre bi hikaye anlatıyor. Henry Cavill de zaten bende yeni sezondan tatmin olmamış izlenimi verdi, orijinal kaynaklara sadık kalındığı sürece karakteri oynarım diye sitemkar konuştu. Yani bir nevi ultimatom veriyor =)

Sizde Katılın

Spoiler Ekle
Cevapla

3

4

2

1

11

5

10

10

6

3

13