Overrrated mı

Ferxy

Herkes bu diziyi övdügü için bana bir tık overrated geldi peki sizce overrated mı

Jojo

evet.Ahım şahım bir hikayesi yok. Son iki bölümde çok fazla mantık hatası var bence.Sırf izlemek için izlemiştim fakat şimdi düşünüyorumda izlemeseydim keşke.

Emil_Aze

Kesinlikle öyle

ManyakVAntepli

10 bölüm vakit geçirmelik dizi işte. Öyle efsane tadını damağında bırakan bir yapım değil.

0_Scientist_0

Bence değil. Dünya etrafında yankı uyandırmasının bir sebebi var. En iyi dizi mi tartışılır ama gene de orijinal ve iyi bir dizi.

Rick Grimes

hayatlarında dizi izlememiş insanlar çok iyi sanıyo

Abdulkadir34

Netflix'in yaptığı her şey kısa da olsa bir dönem popüler oluyor zaten. Bu dizinin farklı bir konusu vardı, biraz fazla popüler oldu sadece. Herkes efsane falan da sanmıyor zaten öyle olsa puanı 8.3 olmaz. Overrated mı bilmiyorum ama popüler olduğu için abartı demek saçma bence. +İzlemediği hâlde overrated diyenler var, onlara da Allah akıl fikir versin diyorum.

tuna41

insanların overrated olarak bakmasının nedeni popüler kültür biliyosunuz insanlar trend olan şeylerin peşinden gitmeyi seviyolar bi dizi de instada twitterda hatta sokaktaki çarşıda bile karşıma çıktı. Bi dizinin popüler kültüre katılması kalitesini düşürmez ama herkesin bunu diline dolaması zamanla sıradanlaştırıyo bence sorun bu yoksa benim izlediğim en sürükleyici dizilerden biriydi.

Hayro

Mantık hataları var. Zaten absürt dizi ama mesela görevlilerin izlediği kameralarda neden tek tuşla silme özelliği var? Kendine has ve güzel bir dizi. Çok fazla dram var. Ama bu kadar hype olacak bir durum yok bence, ilk defa dizi izleyen biri değilseniz.. Sırf sürekli sosyal medyada taciz gibi karşıma çıktı diye izledim. Pr çalışması olabilir belki bilmiyorum.

Ateist Vilgax

Bence çok abartılıyor

Sizde Katılın

Spoiler Ekle
Cevapla

11

13

12