nettt

porçay

izlemeyi düsünen varsa kesin hemen su an izlemeye baslasın

Refleks

Epey dramatikti, ağlarken ekrana sümük fışkırdı o kötü oldu ama bak.

Serra Ertürk

Farklı konusu nefes kesen senaryoları olan bir dizi kısa da zaten izleyinnnn

Kamil89

Net izleyin derim. Kore yapımı en iyi dizilerden biri olabilir. İçinde aksiyon, dram, gerilim, gizem hepsi var. İzleyin pişman olmazsınız.

ismailerunali44

Mükemmel dizi admin teşekür ederiz netflix hesabım var ama buradan izliom

GRİADAM

Aynı konsept ile çekilen ''Kamisama no iu tôri (2014)'' filmini hatırlattı, burada CGI işlerine çok girmemeleri iyi olmuş bahsettiğim filmde abartılı efektler ciddiyeti baya bozmuştu.

Feedback

Zaten şu günlerde izlemeye başlayacaksınız birçok yerde görmüşsünüzdür, izlemenizi öneririm güzel ve kısa bir dizi. Bölümleri toplasan sekiz buçuk saat bile etmiyor sanırsam.

schwarzgoat

Abartildigi kadar olagandisi, mükemmel bir yapit degil ama yine de guzel ve derin. Insanlarin kendine ifade etmeye cekindigi, belki de hic yuzlesmek zorunda olmadigi bircok seyi sorguluyor. Jykle and Hyde klasigi gibi madolyonun diger tarafinda aslinda kotuluk yattigini iyi ifade ediyor. O yuzden izleyin derim.

schwarzgoat

Diziyi bitirdim. Fikirlerim ayni. Alt metin gayet derin ve insanoglunun dogasiyla ilgili sorgulamalari oldukca güzel. Dizinin akisi eh iste. Bazi sahneler gereksiz uzundu. Hikaye akisi ise oldukca öngörülebilirdi. Sürprizlere yer birakmamislar. Kisacasi izlenir ama izlemezseniz de, cok sey kacirmazsiniz.

Gorki

Dizi güzeldi. Her bir bölümü izleyiciyi içine çeken bir yapıt olmuş. Karakterler adeta "cuk" diye oturmuş. Kang ise ayrı bir detay aşık oldum desem yalan olmaz. Gi Hoon saf rolünde olup nasıl mucizeler yarattı ona hayran kaldım. Sang da başta iyi dediğim ama sonrasında kötü deniliyor ama bence oyunun adrenali ve verdiği bireysellik yüzünden kendi canını düşünmeye başladı. Ki bu bence doğal bir şey genellikle oyunların başında takım sonlarda ise bireysel olmamızı ister. Bu adama laf atan da kesin gram akıl yoktur. Bilhassa Survivor'dan biliyoruz.

Rick Grimes

güzel ve kaliteli dizi. oyunculuklar, prodüksiyon, senaryo vs. süper ama çok abartılıyor

ionlywolf

Güzel dizi hele oyunculukları aşırı iyi

Sizde Katılın

Spoiler Ekle
Cevapla

10

11

13