En iyilerden biri

Ferxy

gerek saglam karakter gelişimi ile gerek müzikleri ile gerek özgün konusu ile gerek çizimleri ile gerek duygu yogunlugu ile en iyi animelerden biridir herkese tavsiye edilir hiç düşünmeden başlayın

Captain America

Katılıyorum

GRİADAM

Uzaylı ideolojisine ve yapısına biraz daha odaklanılması gerekiyordu. Bu hali ile ''süper güçler kazanmış liseli'' konseptinden çok çıkamamış.

Home_74

@GRİADAM dediyin konsepten gayet de çıkmış, diğer animeler gibi herkesin farklı gücü falan yokki, parazit `yerleşen`lerde de aynı güc söz konusu. Arkadaşın da dediyi gibi karakter gelişimide güzel yansıtılmış.

91.Forte.91

Tokyo ghoula benziyor ama çok daha iyi bir anime bazı konulara çok değinmediler ama yine de güzel

Black_Wing

En iyilerden biri evet fakat Tokyo Ghoul ile aşık atabileceğini ben düşünmüyorum. Yani konular benzer olabilir, karakter gelişimi güzel olabilir fakat ben şu ana kadar pek ağır duygu göremedim, hissedemedim. Tokyo Ghoul izlerken Kaneki'nin en yakın arkadaşı çok iyi yansıtılmıştı ve ölümüne ağlamıştım aynı zamanda sonradan dahil olan kızın ailesinin ölümü de çok acıklıydı. Bunun dışında Kaneki'nin aşk hayatı çok karmaşıktı. Sevglisi tarafından öldürülüyordu ki sevgili yüzünden yarı ghoul oldu. Sonra eşi ile arasında olan ilişki bariz olsa da mutlu ediciydi. Düğünlerinin basıldığı andaki çaresizliği beni bile bunaltmıştı. Karakter gelişimi göz önüne alınırsa karakterin gelişim Parasyte'ten daha iyiydi. Adam akıl sağlığını ve kişiliğini kaybetti. Power up alışı mantıklıydı, absürt değildi. Bu gibi faktörlerden dolayı Parasyte'den daha iyi bir animedir. Eğer daha fazla duygu olsaydı bu duygular biraz daha baskın olsaydı o zaman Tokyo Ghoul ile aşık atabilirdi.

Sizde Katılın

Spoiler Ekle
Cevapla

2