Ultimate Spider-Man vs The Spectacular Spider-Man

AyxanGames

Animasyon olarak ultimate daha iyi ama diger her şeyde spectacular daha üstün.spectacular de tek sevmedigim şey spider manin şaka yapmasi.bu kadar ciddi bir diziye hic yakismiyor

KARTALIANKA

Ultimateyı eğlendirmek için yapmışlar spectecuları örümcek adamın hikayesini anlatmak için yapmişlar bence

Wesbtastic Person

Bence de spectatular ama USM'de diğer kahramanlara çok yer verdi. Spider-Man çok gölgede kalmasa da Peter kaldı. Spectatular'daki gibi özel hayatı işlenemedi. Spectatular'ın tek eksisi yarım kalması.

Cimii

Spectacular Spider-Man gibi mükemmel bir uyarlamayla Ultimate Spider-Man çöpü karşılaştırılamaz.

Wesbtastic Person

@Cimii çöp mü :Dd?

spider-gwen

Oyun Ultimate'e

Myscherzo

İzlediğim Spider-man yapımları arasında (animasyon) en az sevdiğim yapım bu. USM her konuda çok daha iyi ve SPider-Man'ın liderliğini ve gelişimini adam akıllı gördük. Bu dizi bir çok şeyi açıklamadan final yaptı. Nasıl daha iyi oluyor??? Düşnanlar çok daha iyi işlenmişti buna göre. @Cimii adlı arkadaşta böyle yazmış "Spectacular Spider-Man gibi mükemmel bir uyarlamayla Ultimate Spider-Man çöpü karşılaştırılamaz." :D komik çocuk seni.

Marvel fan

Kesinlikle ultimate

Cimii

@Myscherzo Yazmadan önce az araştırsaydın keşke dizi tam olarak bitmedi bile. 1994 Animated Series gibi 5 sezon olacaktı. Villianlar nasıl daha olabiliyor peki? okulda zorbalığa uğrayan bi çocuğun serum bulup kendine gergedan dnası enjekte etmesi daha mı iyi? :D

KingJoker

Zate ultimate Spiderman onu sevmeyenler yüzünden kapandı Biz yeni nesile ne kaldı Biraz bizide anlayın Sizin gibi şanslı değiliz 🥺

imjbullymaguire

ultimate>>>

Cimii

@Nurullah Erdem neyyyyyy Balontumate Spider-Man düzgün bir şekilde final yaptı knk Spectacular Spider-Man yarım kalan

eminbasgul

En iyi spiderman uyarlmasi

ElmalıTurta784

USM çöpüyle bunu mu karşlılaştırıyorsunuz cidden SM'nin S'sini bilmiyorsunuz sanırım Spectacular Peter Sinister Six ile tek başına savaşıp yeniyorken USM Peter takımı olmadan kaybediyor HFWQOIĞFWQWF?.

RİCK_

Spectacular Spider Man daha iyi havda karada daha iyi çizimler hikaye karakterler USM'çizimleri bana çok itici geliyor spiderman arka planda kalıyor her durumla dalga geçiyor dalga geçsin tamam da USM'deki baya abartı olmuş venoma zaten hiç değinmiyorum origin hikayesini bile değiştirmişler black suit rezalet carnage da aynı şekilde rezalet.

Mekilsiz

tartışma yapılması dahi saçma the ultime spiderman, spiderman karakterini bizlere anlatmıyor bile ne peter parker geçim sıkıntısı çekiyor ne spiderman olması hayatını etkiliyor nede aşk hayatını idare etmeye çalışıyor ve karşılaştığı kötüler genelde o bölümlük karşımıza çıkıyordu örnek verirsek doktor doom ama the spectaculer spidermande bunların hepsi var ve herşey planlı (lütfen küçüklüğünüzde ultimate izlediniz diye ultimate daha iyi demeyin bende küçükken ultimate izledim ama gerçek spiderman karakterini tanırsanız ultimatenin aslında o kadarda iyi olmadığını anlarsınız)

Sizde Katılın

Spoiler Ekle
Cevapla

3

3

4

4

18

11

25