Underrated muhteşem bir anime

ManyakVAntepli

Hadi MAL daki oy sayısı neyse de IMDB deki oy sayısı aşırı düşük sadece 15k kişi oylamış bruh. Animenin her şeyi güzel ama en güzel olan şeyleri çizimleri(burun çizimleri hariç :/) animasyonları ve openingi. Hatta en iyi opening listemde ilk 5 tedir. Çizimlerinde de burunları saymazsak aşırı tatlı ve kaliteli çizimler var. Animasyonlarda aynı şekilde kusursuz ve gerçekçi. Suların ve kıyafetlerin dalgalanma efektleri, soğuk havalarda karakterlerin ağzından çıkan buhara kadar benden daha gerçekçi animasyona sahip. Ama burun çizimi çok kötü. Konusu da biraz Code Geass gibi savaş olmuş istila olmuş sonra savaş bitmiş falan filan ama işlenişi ondan daha iyi. Özellikle ana karakterin gelişimi falan çok güzel işlenmiş. İzlemeyenler listesinde üst sıralara alıp izlesin baya güzeldir. Yalnız söyledim mi bilmiyorum ama burun çizimleri çok kötü :/

Ferxy

Katılıyorum kesinlikle izlenmesi gereken bir anime

Kristal

Anismayonu ve çizim gerçekliği olsun, konusu olsun herkesin izlemesi gereken türden, sıkmıyor akışı yerinde gönül rahatlığı ile favori animelerimden diyebilirim.

ismim-mismim-yok-benim

daha önce ismini 1 2 kez görmüştüm ve heralde seveni az bir anime diyip geçiştirmiştim. daha ilk bölümden beni etkledi. çizimleri anlamı ve kalitesi beni içine çekti. nasıl olurda en bilinnen animelerden olmaz. sanat eseri gibi bir animeydi. bir çok bölümde kalbime dokundu.

Sizde Katılın

Spoiler Ekle
Cevapla