İzlenir mi

Rick Grimes

Güzele benziyo ama izleyenlere sormak istiyorum güzel mi

Berk Erkan

Evet izlenir baya iyi tavsiye ederim @Rick Grimes

spider-gwen

İzlenir.Kısa bir seri ama güzel :)

KingJoker

Hayır ark bence değil ben bundan önceki seri olan Spiderman i nin devamını izlemek isterdim çünkü filmin ucu çok açık bitti Mary Jane nerede onun eşsiz güzelliği bu dizi de yansıtılmamış 🥺😭 Ark size bir şey sorucam sizce 2012 yılında çıkan hemen hepsine bir çekmiyor mu

Ultimate_WayBig

@Nurullah Erdem mary jane yok çünkü farklı bir dünyada geçiyor dizi i

atahan6181

izlemeyin izlettirmeyin örümcek adama hakaret niteliği taşıyan bi dizi

RUTHLESS

Marvel'in alternatif evren çalışmalarından biri. Örümcek Adam üzerinden gitmiş, aslında güzel olmuş ama yine Marvel'in bütçesi bitmiş :) Farklı evrende bile olsa yine de mahallenizin komşusu dost canlısı örümcek adam.

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
JJ'in oğlunu başka evrenden kurtarmaya diye gidiyor. Çünkü Venom ve Carnage de JJ'in bindiği uzay aracına, birazda Örümcek Adam yüzünden binmiş gibi oldu. Bizim Peter da o uzay aracının şirketine çalışıp gizlice ürettiği kostümle bir başka ayarlanan araca biniyor ve esas hikaye başlıyor. Ama işin Alternatif Evren yüzü şöyle; JJ'in oğlu devrimci olup hayvanların saltanatını devirmeye ve insanları kurtarmaya çalışıyor. Karen adlı devrimci yanında savaşan karakter normal evrendeki Elsa Bloodstone, doktorun kendisi alternatif MJ ve çocuğu alternatif Miles Morales, X-51 adlı robotun da belkide Marvel denince hiç akla gelmeyecek olan ROM adlı karakterin alternatifi. Dizi yarım, başlamak isteyenler için üzebilir. Bir diğer eksisi bazı bölümlerde sesler çok kötü.

Demir Pantolon

@RUTHLESS Miles morales 2009 civarı yaratılmış bir karakter 1999 yapımı bir çizgi filmde nasıl oluyor ? Miles Morales değil o çocuk .

RUTHLESS

@demirpantolon Bu çocuk değil zaten. Diğer evrende geçtiğinde biri görünüyor. Zaten isim olarak miles morales değil ama günümüzdekinin temeli diyebiliriz. Çünkü Axel Alonso bu seriye dayandırarak ilk tasarımı oluşturdu.

Sizde Katılın

Spoiler Ekle
Cevapla