Kusursuz

Sinan856

Çizimleri,konusu ve işleyişi olarak harika.Thors,thorfinn,askeladd,thorkell gibi çok iyi yazılmış karakterler de var.Viking kültürünü de iyi yansıtdığını düşünüyorum.Hikayenin devamını merak edenler mangasını okuyabilir zira dizi final yaptı.(Ana hikayelerden biri bitti ama daha işlenecek bence çok konu vardı)

Abdulkadir34

Bence de iyi. Yazdıklarına ek olarak: savaş sahneleri kendini tekrar etmiyor. İzlemesi aşırı keyifli. Tek kötü yanı finali. Bu, gözümde animeyi bayağı geriye attı aslında. Yarım gibi olmuş biraz. İzleyin ama her şeyin final bölümünde çözüldüğü bir anime değil bu. Aklınızda bulunsun. Ayrıca benzer anime Kenpu Denki Berserk de güzeldir. Hemen hemen bu kalitede. Onu da tavsiye ederim. İyi seyirler. Düzenleme: Final değilmiş 2.sezon geliyor bozmaz umarım.

Odin and kanai

@Sinan856 @Abdulkadir34 agalar final yapmadı 2.sezon gelecek

Sinan856

Valla başyapıt demek biraz fazla daha finali nasıl olacak bilmiyoruz ama thorfinnin karakter gelişimi kilit nokta burada ,canute'nki gibi fazla animemsi bir şey olmaz umarım ama mangacıların yorumları bu konuda genel olarak iyi

Ferxy

10 üzerinden 8 lik bir yapım tavsiye edilir

agnctm

usta güzel dizi ama karakterlerin birbirine benzemesi sıkıntısı var yeminle sarı kafalı sarı kaşlı biri görünce ana karakterin ablası mı yoksa başka kişimi diye karıştırmamak elde değil her gördüğüm sarı kafa ana karaktere benziyor zaten bu başka bir konu böyle olmasaydı 10/10 luk bir yapım

nartvader

Kaç tane anime izledim bu siteden ki one piece en sevdiğim animedir ona rağmen sadece vinland sagaya yorum yazıyorum.1. sezonu thors ve askeladd hayranı olarak bitirdikten sonra animeyi bekleyemeyip mangaya geçtim ve mangada dün itibariyle güncele geldim. Şunu söylemem gerekir ki muhteşem bir iş, animenin ikinci sezonunun başında sıkılabilecek arkadaşlar olacağını düşünüyorum ama bırakmayı sakın aklınızdan geçirmeyin. Thorfin'i, karakter gelişimini, dönüştüğü adamı kesinlikle görmelisiniz. Sadece Thorfin de değil inanın muhteşem bir yan karakter kadrosu, ideoloji çatışmaları, doğru yanlışın göreceliliği hatta bir yerde pagan viking inancı ve Valhalla konseptini bile sorgulamaya başlıyor karakterler, spoiler vermek istemiyorum fakat izleyin-izlettirin. Bu ve daha birçok yapımı bu kalitede bize sunan sezonlukdizi ekibine çok teşekkürler, ellerinize sağlık.

Am i a joke to you

Son arcta bozuyor ya ondan önceki arcı da yan karakterler taşıyor animeye 9 vermiştim mangaya 8 anca veririm

Sizde Katılın

Spoiler Ekle
Cevapla

6