Bu yılki en iyi yapım

___Eru___

Bu yıl çıkan filmler ve diziler arasındaki en iyi yapım bu oldu ve bu yıl bundan iyisi çıkmayacak.

poaça

kime göre neye göre? tamam ilk bölüm diğer "marvel dizileri" arasında daha iyi bir başlangıca ve akıcılığa sahip ama sen tüm dizi ve filmler diyorsun ve daha 1 bölüm izledik. Kime göre neye göre bi söyler misin?

Billy Butcher

@__Eru__ , erken bi sonuca varıyorsun. @poaça haklı

Baran efe

Yani benim için olmayacağı kesin ama gene de çok erken bir yorum bence hani daha 1 bölüm yayınlandı

___Eru___

Bu yıl da piyasaya adam akıllı dizi-film çıkmayacak zaten, o yüzden dedim, şimdiye kadarki 6 aylık sürede çıkan en iyi yapım bu. Geçen yıl da mesela Mandalorian'dan daha iyi bir dizi izlemedim.

Erlik Han

@___Eru___ Bu yıl çıkacak olan "Black Widow" ve "Spider-Man: No Way Home" gibi iki tane dev Marvel filmi var ki bu sadece marvel artı olarak ilk bölüm evet güzeldi ancak abartıldığı kadar efsane değildi şahsen.

ohmygat

bana göre sweet tooth loki den daha güzel

___Eru___

@widegoktug07, ikisinin de bu kadar iyi olmayacağına kalıbımı basarım.

Emil_Aze

Yılın bitmesini bekleseydiniz...

oztrkburk

Dizi hakkında henüz yorum yapamam ama bu yıl gördüğüm en saçma başlık bu olmuş.

Skaro Dönercisi

İnvincible çıktı bu sene, çok daha iyiydi

___Eru___

İnvincible iyi ama yanına yanaşamaz bu senaryonun.

YusufGold

3. bölümde batırdı dizi. Son bölüm gelsin ve yıl bitsin ondan sonra böylr birşey dersin. Daha Yüzüklerin Efendisi dizisi gelecek neler olacağını bilemeyiz :)

___Eru___

Lotr dizisi önümüzdeki yıl gelecek, ayrıca kadrosunda epeyi zenci var, ne olacağı hiç belli olmaz.

mint6671

"Ayrıca Kadrosunda epey zenci var" derken neyi kastederek söyledin, birde kitabı kapağına göre yargılayan birisin sanırım, daha sadece ilk bölümü izleyip böyle bir yorum yapman o kadar garip ki, ama düşünceni özgür bir şekilde paylaşman güzel iyi günler dilerim

Kuraff

14.07.2021 Loki bu yıl şuana kadar çıkan en iyi dizi...

YusufGold

Lotr dzisi bu yıl gelecek en azından Beyazperde'de bu yıl geleceği gözüküyor ayrıca kadrosunda epey zenci var derken neyi kastettin acaba? Aslında anlıyorum Daha bu yılın yarısına geldikten sonra daha 1. bölümden en iyi dizi diyen birisi anca ırkçı olabilir.

___Eru___

Dibine kadar ırkçıyım, sizin gibi sjw angutları ne anlar. Bizi siz ırkçı yaptınız. Daha da değişmeyecek bu durum. Ayrıca "beyazperde" sinema için kullanılır diziler için değil.

ohmygat

"sjw" dediğin, dezavantaj|lı gruplarin haklarinı savunan ilericilerdir, toplumu değişmeye, gelişmeye iter. bunun antisi ise "status quo" savunuculuğudur yani muhafazakarlıktır. muhafazakar liberal diye bir saçmalık da olamaz.

___Eru___

Sosyal adalet savaşçısı, onların sayesinde amerikada %13 de olan zenciler film ve dizilerde yarı yarıya rol alıyor. 5 te 1 oranında rol alsalar neyse ne, ispanyol, ingiliz, italyan hikayesine zenci sıkıştırıyorlar, bir kişi de çıkıp demiyor kral arthur hikayesinde zencinin ne işi var. Adamlar kendi hikayelerini çeksinler kimse bir sey demiyor, var olanın içine şıçmasınlar derdimiz o.

Bombacı Mülayim

Sıkıcı bir dizi yılın en iyi yapımı da değil. Ama sıkıcı olduğu kötü olduğu anlamına da gelmiyor tabi.

Rick Grimes

bu başlığı haziranda gördüğümde ne alaka demiştim daha yılın yarısındayız diye. ve kesinlikle en iyisi değil. sıkıcı ama konusu iyidi, bombacı haklı. ayrıca 1 bölüm çıktığında yazmış bunu. bir de konu lokiden nasıl sosyal konulara geldi lan.

___Eru___

Üstümde haklı çıkmanın vermiş olduğu rahatlık var, Arcane dizisi bir tek yakaladı bunu.

Sizde Katılın

Spoiler Ekle
Cevapla

10

KANG
Loki - poaça yazdı.

5

11

9